Liczba postów: 321
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Czyli Svetlin to może być taki bardziej kreatywny Bandrowski.
Z kolei Dorsch wygląda na niezłego penera. Mógłby trochę postraszyć na boisku i poprzestawiać łokciami.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Gumny grał z Dorschem w Augsburgu. Przypadek?
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Jak przyjdzie Lis co uważam za dobry transfer to i tak będziemy dwójki potrzebowali. Bąkowski się nie nadaje?
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Korona dołącza do zainteresowanych Kamilem Jakubczykiem z Arki. Może zabezpieczają sie na wypadek transferu Svetlina
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Ciężko powiedzieć.
Wg mnie Mrozek był w podobnej sytuacji jak teraz Bąkowski i też w niego nie wierzyłem.
Historia pokazała, że wystarczy komuś dać szansę. Niestety z bramkarzami tak jest - muszą okrzepnąć a w Lechu grającym o tytuł nie ma na to miejsca by zawalał mecze.
Jednoznacznie więc ciężko ocenić, może musi przejść drogę Lisa i Mrozka?
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Z bramkarzami to jak z napastnikami. Jak żonglujesz jednymi i drugimi to tak na prawdę sam sobie robisz pod górę bo tam najbardziej potrzebna jest stabilizacja. Jak masz bramakrza który generalnie nie robi błędów albo zdarzają mu się od czasu do czasu to go nie zmieniasz i cieszysz się, ze w bramie masz spokój. Z napastnikami jest trochę lepiej bo możesz zmienić w trakcie meczu a nowy może się pokazać z dobrej strony ale generalnie jak masz człowieka który nie ma przestojów w strzelaniu to go wystawiasz bo liczysz, że tym razem coś strzeli.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Rząsa T.: „Zobaczymy, co wydarzy się z Antonim Kozubalem, po jego odejściu będziemy szukali bardziej profilu Timothego Oumy. Wtedy taki zawodnik rywalizowałby bardziej z Radosławem Murawskim, taki zawodnik wchodziłby między stoperów, grałby między liniami. Potrzebny byłby ktoś, kto zaasekuruje w bocznych sektorach. Szukamy też silnego, defensywnego pomocnika, który będzie zbierał głową długie piłki. Na pozycję numer osiem na dziś nikogo nie szukamy. Poradzimy sobie z Gislim Thordarsonem, Pablo Rodriguezem i Filipem Jagiełło.” Czy to jest Svetlin?
Rutkowski P.: ,,W tej drużynie potrzebujemy marzycieli, których pociągną doświadczeni gracze. Wiek nowych piłkarzy od 22 do maksymalnie 27 lat jest optymalny.” Czy to jest Dorsch, drugi raz wciskany do Lecha przez Borka?
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Bąkowski już nie chce być wypożyczany tylko chce po prostu odejść z Lecha i grać gdzieś gdzie będzie podstawowym bramkarzem
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Pytanie czy będzie droga Mrozka czy zniknie w jakimś klubie w pierwszej albo niżej lidze.