![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 11-06-2026 Ja nie obawiam się Widzewa w nadchodzącym sezonie. Tam brakuje jeszcze kolektywu i trenera. Skończą w środku tabeli, ale życzę im by się załapali na LK by w kolejnym sezonie przekonali się co to znaczy gra na trzech frontach RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 11-06-2026 Według Ekstraklasa.tv, głosami internautów jedenastka sezonu wygląda następująco: Mrozek - Pereira, Mońka, Janicki, Gurgul - Hellebrand, Kozubal - Golizadeh, Nowak, Palma - Bobček. RE: Pogłoski transferowe 2026 - lolas - 12-06-2026 Pululu jednak w Widzewie . To jest jednak gamoń.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026 Feyenord chce sprzedać Modera ![]() Co nie dziwne bo w tym sezonie to z 8 miesięcy był kontuzjowany. Jak nie kolano to przepuklina.... (12-06-2026, 08:40)lolas napisał(a): Pululu jednak w Widzewie . To jest jednak gamoń. a skąd ten news? RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 12-06-2026 Ciekawe za ile Feyenord go będzie w stanie puścić. Wydali 12 baniek, wg transfermarkt jest warty 10 mln euro. Nie, żebym myślał o nim w kontekście Lecha, tak po prostu ciekaw jestem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Gruszowy - 12-06-2026 Na Transfermarkt jest również, że dali za niego 1.5mln. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 I to jest uczciwa cena. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 12-06-2026 Faktycznie, pewnie źle spojrzałem. Kupili go za 1,5 bańki. To pewnie teraz cena wyjściowa 0,5 mln - 1 mln euro. Lekko śmieszkując można by rzec, że to idealna opcja dla nas, nie za drogi, do tego nasz wychowanek no i wpisuje się w kryteria reha
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026 Wymagania finansowe pewnie na poziomie Ishaka RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 No tak. Ale w LM grał i my powinniśmy celować w tego typu zawodników jak chcemy sięgać gwiazd. Rynek polski zostawić Motorowi i Wieczystej. |