![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 13-06-2026 @lolas to było 3 dni temu 3 dni na polskim rynku transferowym to masa czasu ![]() Po tym to już było że Pululu powie potem co wybrał
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 13-06-2026 (12-06-2026, 23:09)secret napisał(a): Żarłoby, ale z zaciekawieniem patrzę na to że wystawiłeś Agnero Przecież przy takim serwisie jak wstawił Róża to Agnero jest z palcem w dupie królem strzelców (przy takim serwisie to i Mosina zakręciłby się w walce o koronę) i Rutkowski opierdoli go do Anglii za 10 baniek zielonych. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 13-06-2026 (12-06-2026, 17:10)Róża napisał(a):(12-06-2026, 15:30)secret napisał(a): Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić. Guma to nie Moder. Ten drugi, pomimo jego podatności na kontuzje, ma nieporównywalnie wyższy potencjał od Gumy. Robert, nawet jak był zdrowy, to nie był nawet wyróżniającą się postacią w ekipie z dolnych rewirów Bundesligi. Kuba, zanim dopadła go pierwsza kontuzja, miał całkiem dobre momenty w niezłej ekipie z najlepszej ligi na świecie, a i w Feyenordzie radził sobie całkiem nieźle. Oczywiście do czasu....Oni mają zupełnie inne papiery na granie. Modera, o ile wstanie jeszcze z kozetki rehabilitacyjnej, spokojnie przygarną jeszcze niezłe kluby. Gumnego, w jego momencie po zerwanych wiązadłach i etapie w Bundeslidze, gdzie raczej się zawijał, zamiast rozwijać, nikt sensowny by już nie wziął. RE: Pogłoski transferowe 2026 - WaNiA - 13-06-2026 (13-06-2026, 01:38)Icek napisał(a):Coś w tym jest na rzeczy....ale Moder zaraz 28 lat...po ciężkiej długiej kontuzji....jest jeszcze w stanie wskoczyć na europejski poziom? tu mogą być wątpliwości....(12-06-2026, 17:10)Róża napisał(a):(12-06-2026, 15:30)secret napisał(a): Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 13-06-2026 Moder dla Nas to dobra opcja pytanie tylko czy woli grać u Nas o mistrza i LM czy kopać się w dole tabeli w Niemczech czy Serie A. Jego wybór to jest. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Bonx82 - 13-06-2026 Ponoć temat Lisa już dopięty, kwestia czasu na ogłoszenie transferu. Jak Mrozek ma odejść to oby to była prawda. Idealnie by bylo zeby nowy bramkarz zaczął się zgrywać z reszta zespolu od początku okresu przygotowawczego RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 13-06-2026 (13-06-2026, 09:52)WaNiA napisał(a):(13-06-2026, 01:38)Icek napisał(a):Coś w tym jest na rzeczy....ale Moder zaraz 28 lat...po ciężkiej długiej kontuzji....jest jeszcze w stanie wskoczyć na europejski poziom? tu mogą być wątpliwości....(12-06-2026, 17:10)Róża napisał(a):(12-06-2026, 15:30)secret napisał(a): Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić. Po ciężkich rozlicznych kontuzjach. Już pomijając cenę uważam że nie chcemy szklanego piłkarza. Chyba że jako kolegę dla Aliego do rehabilitacji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 13-06-2026 Człowieka chwilę nie było na forum a tu już Moder prawie w Lechu Oj Panowie. Grubo blubracie
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 13-06-2026 Do prawie to brakuje więcej niż mnie do emerytury. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 13-06-2026 (13-06-2026, 11:27)Jerry2015 napisał(a): Człowieka chwilę nie było na forum a tu już Moder prawie w Lechu Czekam aż będzie grany temat Lewego
|