![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - pacal - 23-12-2025 (23-12-2025, 00:29)Mosina napisał(a): A ja liczę że wymusi konkurencję. Taka liga jak teraz nie może się utrzymywać latami. W końcu ktoś spróbuje przełamać tę sytuację. Może to się teraz dzieje. Tak powinniśmy na to patrzeć a nie że mu się nie uda. W końcu musi dojść sytuacji że będą 2-3 silne zespoły a nie że obecnie różnica pkt całej tabeli to 11 pkt. Wygrają najsilniejsi i wtedy też będzie jakaś szansa na LM Jak mówi powiedzenie: uważaj czego sobie życzysz... Ja wolałbym żebyśmy byli (pół-)hegemonem w trochę słabszej lidze, niż średniakiem który raz na 3 lata zagra w pucharach w takiej napakowanej pieniędzmi. Wolę żeby ta nasza liga rozwijała się stopniowo, tak samo jak rozwija się Lech zgodnie z modelem Rutkowskich, niż żeby ktoś z głębokimi kieszeniami i dozą cierpliwości przyszedł, rzucił 80 mln eur na start, potem 60 mln/sezon i po 2-3 sezonach takich nakładów za pomocą samej różnicy w możliwościach wciągnął wszystkich nosem. Lech takiej kasie kroku nie dotrzyma, a Rutkowscy na pewno nie zaczną nagle szastać pieniędzmi na kredyt, bo to nie taki właściciel. Jak się taka długoterminowa znaczna przewaga kończy dla innych zespołów pokazała Legia Koralika w latach 2011-18 (na szczęście Koralik to wszystko robił na kredyt, więc im się skończyło eldorado). Chcesz tego z powrotem, tylko z Widzewem zamiast Legii, i z podstawami na wieloletnią dominację, bo nie na kredyt? Dla nas najlepiej jeśli dalej będzie ewolucja a nie rewolucja. I najlepiej jakby Dobrzycki się poważnie sparzył, żeby trochę zostrożniał, niż żeby np. za 2 lata dostał solidny zastrzyk entuzjazmu i pieniędzy dzięki gwarantowanej grze w LM po świeżo zdobytym po 30 latach mistrzostwie. A co do tych 2-3 silnych zespołów, taką właśnie sytuację mieliśmy w ostatnich kilkunastu sezonach (poza paroma wyskokami) - 3 liderów (Lech, Legia + na zmianę Raków, Jaga i Pogoń) + co sezon jakaś jednosezonowa jętka. Ten sezon to ewenement. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 23-12-2025 Barański się zwija? W zeszłym sezonie grał w Ruchu, który w tym gra już bez niego o Ekstraklasę, a teraz po zaledwie kilku minutach na boisku w Pucharze Polski w kolejowych barwach przechodzi do walczącego o utrzymanie GKS Tychy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 23-12-2025 (23-12-2025, 05:58)strzelisty jupiter napisał(a): Barański się zwija? W zeszłym sezonie grał w Ruchu, który w tym gra już bez niego o Ekstraklasę, a teraz po zaledwie kilku minutach na boisku w Pucharze Polski w kolejowych barwach przechodzi do walczącego o utrzymanie GKS Tychy. Właśnie nie wiem czy ta decyzja o jego wykupie (bo to chyba był wykup a nie powrotem z wypożyczenia) troche mu nie zaszkodzili. Po wykupie został tam na rundę wiosenną, ale już tak ochoczo trener na niego nie stawial a i sam piłkarz zaczął grać słabiej, nie notował liczb jak w rundzie jesiennej. A po przyjsciu do nas całkowicie schowany do szafy. A teraz tak jak pisze Jupiter dwa kroki w tył. No ale może odbije się jeszcze. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 23-12-2025 Wiadomo kiedy z wypożyczenia wraca Szymczak? Koniec sezonu czy któraś ze stron może skrócić? Ostatnia bramka w lipcu jeszcze w Lechu. W Belgii kompletnie bez liczb - ani bramek, ani asyst. A ich trener chyba dał sobie spokój z piłkarzem, w ostatnim meczu poza szeroką kadrą meczową. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-12-2025 (23-12-2025, 05:58)strzelisty jupiter napisał(a): Barański się zwija? W zeszłym sezonie grał w Ruchu, który w tym gra już bez niego o Ekstraklasę, a teraz po zaledwie kilku minutach na boisku w Pucharze Polski w kolejowych barwach przechodzi do walczącego o utrzymanie GKS Tychy. Barański te minuty minuty nabił w Pucharze ale Europy, zmienił bodajże Rodrígueza. No za dużej szansy nie dostał ale i tak więcej niż Bąkowski. Ciężko cokolwiek o nim teraz powiedzieć, w rezerwach nie miał spektakularnych występów, Frederikssen ma go na treningach codziennie. Jak się nie przebije na wypożyczeniu to będzie kłopot. W Lechu teraz obiecujący piłkarze lekko nie mają, Monia bryluje ale on jest beneficjentem sytuacji kadrowej a na pozycji Barańskiego to grają Rodríguez, Jagiełło, Palma, w Gdańsku nawet Thórdarson się tam dobrze pokazał. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 23-12-2025 @Pacal bardzo celne spostrzeżenie którego koledzy nie chcą zauważyć. I jest to problematyczne. Po przemyśleniu twojego posta w sumie można się z nim całkowicie zgodzić. Oczywiście, że dla Nas bez bogatego właściciela sytuacja robi się trudna. W takim Widzewie z miejsca wydali 5 na piłkarza i już myślą o kolejnych a my się drapiemy o 4 mln. To pokazuje różnicę. Nie wiem Panowie nie widźcie tego, że jest to dla nas zagrożenie? Na tą chwilę nawet jak im ten geniusz nie wypali to latem kupią kolejnego za 5 albo drożej i co dalej? Najgorsze co może być to hegemon Widzew który mógłby nas dogonić z mistrzostwami. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-12-2025 Najpierw muszą się utrzymać, liczą się w walce o spadek. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 23-12-2025 Czyli nie widzicie potencjalnego zagrożenia. Szkoda a potem będzie płacz. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-12-2025 Martwienie się na zapas i to rzeczami, na które nie mam wpływu to bezsens . RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 23-12-2025 Szekle to nie wszystko. Patrząc kogo oni sprowadzają za grube melony, jak dla mnie w Zgierzu na jakości piłkarskiej się nie znają, generalnie na sporcie. |