![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - rojber - 21-03-2026 Ciekawe czy Wisła będzie w stanie coś zdziałać w Białymstoku. RE: Ekstraklasa - Mosina - 21-03-2026 Przeczuwam zwycięstwo Jagi. Myślę że wyjda z kryzysu bo już nie grają co 3 dni. Mecz o 6 pkt będzie po kadrze RE: Ekstraklasa - Skorpion - 21-03-2026 Ja po cichu liczę na remis. RE: Ekstraklasa - mialczu - 21-03-2026 Jaga słabo z Lechią i Piastem, w drugiej połowie GKS też ich przycisnął…Nasz lider na przerwę na kadrę byłby piękny! RE: Ekstraklasa - Antonio - 21-03-2026 Jeśli dzisiaj wygra Cracovia i Lechia to będzie znaczyło jedno. Jest spółdzielnia w lidze. RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 21-03-2026 (21-03-2026, 11:24)mialczu napisał(a): Jaga słabo z Lechią i Piastem, w drugiej połowie GKS też ich przycisnął…Nasz lider na przerwę na kadrę byłby piękny! Nie tyle na przerwę na kadrę, co lider przed meczem w Białymstoku. To zdjęłoby z nas presję, a nałożyło na Jagiellonię. Też na to liczę. RE: Ekstraklasa - marekst - 21-03-2026 No co ty Presja to już do samego końca jest i będzie, nie ma czegoś takiego jak brak presji, teraz to już każdy mecz powoduje presję u oby dwóch drużyn
RE: Ekstraklasa - Mosina - 21-03-2026 (21-03-2026, 12:02)Antonio napisał(a): Jeśli dzisiaj wygra Cracovia i Lechia to będzie znaczyło jedno. Jest spółdzielnia w lidze. spodzielnia przeciw komu? RE: Ekstraklasa - marekst - 21-03-2026 WSZYSTKIM!!! Pasy jeszcze niedawno o puchary się bili, a teraz widmo spadku im zajrzało, całe szczęście dziś ważne 3 punkty na ich konto.e: lechia - pogoń będzie remis
RE: Ekstraklasa - Antonio - 21-03-2026 (21-03-2026, 17:41)Mosina napisał(a):(21-03-2026, 12:02)Antonio napisał(a): Jeśli dzisiaj wygra Cracovia i Lechia to będzie znaczyło jedno. Jest spółdzielnia w lidze. Przeciwko Widzewowi i Legii. |