![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026 Pewnie rozumiesz ale pojąć nie możesz ja czasem tak mam
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 16-06-2026 (16-06-2026, 20:43)galis napisał(a): Pewnie rozumiesz ale pojąć nie możesz O to to
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 16-06-2026 (16-06-2026, 19:33)Skorpion napisał(a): No to mamy spokój w bramce. Za Mrozka o ofertach nie słychać więc pewnie zostanie. Pewnie nie było słychać bo Lis nie był podpisany. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026 Albo nikt nie szuka bramkarza w XXI wieku grającego nogami w stylu Bartka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 16-06-2026 Albo mamy dopiero połowę czerwca i kluby mają jeszcze trzy miesiące na zrobienie transferów.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026 Przy czym ja nie mam problemu, jeżeli Mrozek zostanie bo to nam wyjdzie tylko na dobre. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 16-06-2026 Co do Korony to kluby stać na takie kontrakty tylko nie widzę tego, że Korona dołoży na kontrakty kolejnych zawodników bo ściągnięcie jednego chyba nie daje tego skoku jakościowego? Tak samo jak inne kluby. A jeśli taki by się działo to jest gwiazdą z dużą kasa a co z resztą piłkarzy? RE: Pogłoski transferowe 2026 - pacal - 16-06-2026 (16-06-2026, 18:48)Lewik napisał(a):(16-06-2026, 12:56)Róża napisał(a): Z Jeleniej?? I kamyk do studia przywiózł. Pan wie kto po nim stąpał... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 17-06-2026 Oczywiście, że nam się to opłaca. Dwóch dobrych bramkarzy sprzedaż Mrozka za drobne też sensu nie ma. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 17-06-2026 Mrozek na pewno się nie zgodzi na ławkę. Poza tym sprawa jest raczej jasna - Mrozek może odejść, klub nie będzie mu robił pod górkę i sprzeda nawet w promocji. I dobrze, bo tutaj chodzi o wiarygodność. |