Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026

Pewnie rozumiesz ale pojąć nie możesz  Smile ja czasem tak mam


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 16-06-2026

(16-06-2026, 20:43)galis napisał(a): Pewnie rozumiesz ale pojąć nie możesz  Smile ja czasem tak mam

O to to Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 16-06-2026

(16-06-2026, 19:33)Skorpion napisał(a): No to mamy spokój w bramce. Za Mrozka o ofertach nie słychać więc pewnie zostanie.

Pewnie nie było słychać bo Lis nie był podpisany.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026

Albo nikt nie szuka bramkarza w XXI wieku grającego nogami w stylu Bartka.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 16-06-2026

Albo mamy dopiero połowę czerwca i kluby mają jeszcze trzy miesiące na zrobienie transferów. Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026

Przy czym ja nie mam problemu, jeżeli Mrozek zostanie bo to nam wyjdzie tylko na dobre.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 16-06-2026

Co do Korony to kluby stać na takie kontrakty tylko nie widzę tego, że Korona dołoży na kontrakty kolejnych zawodników bo ściągnięcie jednego chyba nie daje tego skoku jakościowego?
Tak samo jak inne kluby. A jeśli taki by się działo to jest gwiazdą z dużą kasa a co z resztą piłkarzy?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - pacal - 16-06-2026

(16-06-2026, 18:48)Lewik napisał(a):
(16-06-2026, 12:56)Róża napisał(a): Z Jeleniej??

Z Jasnej!

I kamyk do studia przywiózł. Pan wie kto po nim stąpał...


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 17-06-2026

Oczywiście, że nam się to opłaca. Dwóch dobrych bramkarzy sprzedaż Mrozka za drobne też sensu nie ma.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 17-06-2026

Mrozek na pewno się nie zgodzi na ławkę. Poza tym sprawa jest raczej jasna - Mrozek może odejść, klub nie będzie mu robił pod górkę i sprzeda nawet w promocji. I dobrze, bo tutaj chodzi o wiarygodność.