Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - Pinkin - 04-04-2026

Super mecz rakowa w 10 stracili 2 punkty i zabrali 2 punkty koszernym


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 04-04-2026

Cracovia ma coraz bardziej cieplutko.


RE: Ekstraklasa - Janiko - 04-04-2026

Cracovia to sobie cały czas utrudnia zamiast pomagać.


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 04-04-2026

Burdel organizacyjny, walki w gabinetach, a piłkarze to widzą i nie będą umierać.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 06-04-2026

Wygląda na to że Pogoń aktywnie włącza się do walki o utrzymanie.  Na boisku wyglądają dramatycznie.

przepis na dobry transfer napastnika jak widać jest prosty, wyróżniający się zawodnik z 1 ligi, do tego nie za drogi - ten ich Adamski nawet umie grać w piłke (nie mówię o samym dostawianiu nogi) w przeciwieństwie do Rajovia, i zaczyna im sie układać granie na 2 napastników.


RE: Ekstraklasa - Antonio - 06-04-2026

Dobry bo względnie wygląda na tle beznadziejmej Pogoni i swojego kolegi z ataku? Miałem "przyjemność" oglądać wcześniejsze mecze Legii i broń boże nas przed takimi dobrymi transferami.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 06-04-2026

ja tez oglądałem wcześniejsze i bywał najlepszy na boisku - mozliwe że na tle słabej Legii. co ciekawe też jest mocny w pressingu - co na pewno lubi Papszun. biega dziwnie, ale zaskakująco skutecznie utrzymuje się przy piłce.

broń boże, racja - mamy Agnero na szczeście Wink


RE: Ekstraklasa - Antonio - 06-04-2026

Gdyby w Lechu był napastnik który grając w 8 meczach od dechy do dechy miał 1 bramkę i 1 asystę to raczej nikt nie zachwycałby się tym, że jest mocny w pressingu i skutecznie utrzymuje się przy piłce.

Na forum jest od zawsze jakiś dziwny zachwyt piłkarzami dziadów. Fasbendera ktoś tu chciał ściągać po spadku Niecieczy, Pau Sans miał strzelić więcej bramek niż Agnero, Szmyty, Chodyny i reszta też miała nas zbawić bo skoro u dziadów robią takie liczby to w Lechu zrobią 2 razy więcej itd. 

Jeśli w pierwszej połowie meczu z Górnikiem Adamski nie będzie miał asysty ani nie strzeli bramki to Agnero będzie skuteczniejszym piłkarzem w przeliczeniu na minutę gry Smile


RE: Ekstraklasa - secret - 06-04-2026

Adamski jest tak samo dobry jak Agnero


RE: Ekstraklasa - Mosina - 06-04-2026

(06-04-2026, 21:10)Antonio napisał(a): Gdyby w Lechu był napastnik który grając w 8 meczach od dechy do dechy miał 1 bramkę i 1 asystę to raczej nikt nie zachwycałby się tym, że jest mocny w pressingu i skutecznie utrzymuje się przy piłce.

Na forum jest od zawsze jakiś dziwny zachwyt piłkarzami dziadów. Fasbendera ktoś tu chciał ściągać po spadku Niecieczy, Pau Sans miał strzelić więcej bramek niż Agnero, Szmyty, Chodyny i reszta też miała nas zbawić bo skoro u dziadów robią takie liczby to w Lechu zrobią 2 razy więcej itd. 

Jeśli w pierwszej połowie meczu z Górnikiem Adamski nie będzie miał asysty ani nie strzeli bramki to Agnero będzie skuteczniejszym piłkarzem w przeliczeniu na minutę gry Smile

albo innymi Czubakami Wink

na szczęście nie mamy takiego problemu, bo nasz napastnik nie utrzymuje się przy piłce, więc nie mamy się czym zachwycać. nie jesteśmy dziadami więc dziad sie jakoś uchowa - nie pierwszy zresztą. na forum jest od zawsze dziwna tolerancja na takie twory, i to za całkiem dobrą kasę.

Oczywiście zaraz powiecie że napastnika się rozlicza z bramek, antycypuję...