Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - Antonio - 06-04-2026

Czubak to lepszy trensfer niż Adamski i Agnero jest tylko jedno ale. W Lechu Czubak nie miałby 15 bramek grając 24 meczów w pierwszym składzie bo on nie zagrałby 24 meczów w pierwszym składzie. Presja mniejsza, alternatyw brak to i gra się łatwiej. Daj Agnero do Zagłębia to będzie miał zbliżony dorobek.


RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 06-04-2026

Lechia 55 bramek strzelonych i 50 straconych Big Grin gdyby nie - 5 pkt. to walczyliby o mistrzostwo.


RE: Ekstraklasa - galis - 06-04-2026

Nie mów dwa razy. Tam się wtrąciła UEFA i zaleca Sąd Arbitrażowy a wtedy możliwe jest zawieszenie kary I przywrócenie odjętych punktów do czasu rozstrzygnięcia sporu


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 07-04-2026

Arka dziś mecz o 6 pkt na własnym terenie. Będzie ciężko ale u siebie oni potrafią plus nowy trener.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 07-04-2026

Jak definiujesz mecz o 6 pkt? Bo ten nim nie jest


RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 07-04-2026

Mecz zgodowy więc Arka to wygra. Wczoraj Pogoń to w ogóle mogła nie wychodzić na murawę skoro grać im się nie chciało Smile przepraszam rzucili się w 90 minucie i walczyli całe 9 minut doliczonego czasu, zespół który gra u siebie najlepiej w lidze nie zagrał praktycznie nic. Karny dla Pogoni powinien byc czy nie?


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 07-04-2026

Oczywiście że powinien. Piłka nie przy ciele, łapy rozpuszczone. W takiej sytuacji przeciw nam odgwizdaliby karnego bez mrugnięcia okiem.


RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 07-04-2026

Też mam wrażenie że karny ewidentny i w wielu przypadkach by to odgwizdali.


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 07-04-2026

(06-04-2026, 21:43)Antonio napisał(a): Czubak to lepszy trensfer niż Adamski i Agnero jest tylko jedno ale. W Lechu Czubak nie miałby 15 bramek grając 24 meczów w pierwszym składzie bo on nie zagrałby 24 meczów w pierwszym składzie. Presja mniejsza, alternatyw brak to i gra się łatwiej. Daj Agnero do Zagłębia to będzie miał zbliżony dorobek.

Patrząc na to ile bramek ma w tej chwili Ishak, a ile Czubak, nie możesz mieć pewności który z nich w większości meczów miałby pierwszy plac w Lechu.


RE: Ekstraklasa - Antonio - 07-04-2026

Z całym szacunkiem dla Czubaka, żeby wygryźć Ishaka to trzeba trochę więcej niż to co prezentuje napastnik Motoru.