![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Antonio - 06-04-2026 Czubak to lepszy trensfer niż Adamski i Agnero jest tylko jedno ale. W Lechu Czubak nie miałby 15 bramek grając 24 meczów w pierwszym składzie bo on nie zagrałby 24 meczów w pierwszym składzie. Presja mniejsza, alternatyw brak to i gra się łatwiej. Daj Agnero do Zagłębia to będzie miał zbliżony dorobek. RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 06-04-2026 Lechia 55 bramek strzelonych i 50 straconych gdyby nie - 5 pkt. to walczyliby o mistrzostwo.
RE: Ekstraklasa - galis - 06-04-2026 Nie mów dwa razy. Tam się wtrąciła UEFA i zaleca Sąd Arbitrażowy a wtedy możliwe jest zawieszenie kary I przywrócenie odjętych punktów do czasu rozstrzygnięcia sporu RE: Ekstraklasa - Skorpion - 07-04-2026 Arka dziś mecz o 6 pkt na własnym terenie. Będzie ciężko ale u siebie oni potrafią plus nowy trener. RE: Ekstraklasa - Mosina - 07-04-2026 Jak definiujesz mecz o 6 pkt? Bo ten nim nie jest RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 07-04-2026 Mecz zgodowy więc Arka to wygra. Wczoraj Pogoń to w ogóle mogła nie wychodzić na murawę skoro grać im się nie chciało przepraszam rzucili się w 90 minucie i walczyli całe 9 minut doliczonego czasu, zespół który gra u siebie najlepiej w lidze nie zagrał praktycznie nic. Karny dla Pogoni powinien byc czy nie?
RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 07-04-2026 Oczywiście że powinien. Piłka nie przy ciele, łapy rozpuszczone. W takiej sytuacji przeciw nam odgwizdaliby karnego bez mrugnięcia okiem. RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 07-04-2026 Też mam wrażenie że karny ewidentny i w wielu przypadkach by to odgwizdali. RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 07-04-2026 (06-04-2026, 21:43)Antonio napisał(a): Czubak to lepszy trensfer niż Adamski i Agnero jest tylko jedno ale. W Lechu Czubak nie miałby 15 bramek grając 24 meczów w pierwszym składzie bo on nie zagrałby 24 meczów w pierwszym składzie. Presja mniejsza, alternatyw brak to i gra się łatwiej. Daj Agnero do Zagłębia to będzie miał zbliżony dorobek. Patrząc na to ile bramek ma w tej chwili Ishak, a ile Czubak, nie możesz mieć pewności który z nich w większości meczów miałby pierwszy plac w Lechu. RE: Ekstraklasa - Antonio - 07-04-2026 Z całym szacunkiem dla Czubaka, żeby wygryźć Ishaka to trzeba trochę więcej niż to co prezentuje napastnik Motoru. |