![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - dst95 - 18-06-2026 Już pisał bodajże Szymon Janczyk. Ok. 1 mln EUR brutto rocznie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 18-06-2026 (18-06-2026, 17:57)hif napisał(a): @Mosina przewijało się to nazwisko jakiś czas temu, widać że go chcieli. Poprzednio to chyba chodziło o Alireze Jahanbakhsha. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 18-06-2026 Dokładnie. Pisałem o tym parę postów wyżej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 18-06-2026 Racja. Zasadniczo: chcemy grać jak w zachodnich ligach, bierzemy zawodników z tamtych lig. Tę koncepcję widać już od jakiegoś czasu. Jak ktoś chce graczy z Kielc na Bułgarskiej - zapraszam na mecz z Koroną, mogę nawet postawić Mocne Polskie przed . RE: Pogłoski transferowe 2026 - adi2050 - 18-06-2026 Jedno trzeba przyznać, wzieli się szybko do roboty, połowa czerwca, mamy dwóch nowych grajków, plus jeden blisko, plus przedłużenie Palmy. 20 lat to zajęło ale wyciągają wnioski. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 18-06-2026 Jeszcze nie wyciągnęli - obecnie jeżeli chodzi o obronę to jesteśmy w czarnej dupie - czekam na więcej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 18-06-2026 (18-06-2026, 16:23)rojber napisał(a): Ciekawe jaki wpływ na ten transfer miał Ali czy w ogóle musiał namawiać kolegę. Kto wie czy przedłużenie Aliego nie miało potem wpływu na jego decyzję. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 18-06-2026 No to niezły ruch. Nieźle takie coś się chwali poznali rywala w LM to pracują. Faktycznie obrona obecnie to dramat. Trzeba szybko wzmocnić i mam wrażenie, że następny ,,Palma" trafi do nas jako ekstra piłkarz pod koniec okienka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 18-06-2026 No fakt. Wczoraj poznaliśmy rywala w eLM i od razu przełożyło się to na wymierne efekty. W końcu się wzięli do roboty. W ciągu 18h 47 min ogarnąć takiego gościa od podstaw to chyba rekord Guinessa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 18-06-2026 Jak od podstaw jak piszą, że interesowali się nim od marca tego roku i robili podchody. W necie piszą, że kolejny w kolejce jest lewonożny stoper Luke Graham z Dundee FC. |