![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 18-06-2026 Bardziej chodziło mi o to, że nie było targowania się o 5 zł tylko konkret ruch. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 18-06-2026 (18-06-2026, 23:20)Kefas9494 napisał(a): Jak od podstaw jak piszą, że interesowali się nim od marca tego roku i robili podchody. To była ironia. A dokładniej Ickonia
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 19-06-2026 to chyba każdy zrozumiał.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 19-06-2026 (18-06-2026, 19:47)Róża napisał(a):(18-06-2026, 17:57)hif napisał(a): @Mosina przewijało się to nazwisko jakiś czas temu, widać że go chcieli. To wcześniej o wiele. Ja mówię o 1-2 miesiącach, sprawdzałem go przez to na Transfermarkcie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 19-06-2026 (18-06-2026, 23:20)Kefas9494 napisał(a): Jak od podstaw jak piszą, że interesowali się nim od marca tego roku i robili podchody. Pół Europy się nim interesuje ponoć, w tym Jagiellonia. Myslę, że tu będzie jakieś "bum" z niespodziewanym nazwiskiem, jak z Persem. Umiecie już pisać "Allahyar Sayyadmanesh" bez sprawdzania pisowni w necie? RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 19-06-2026 Preferuje zapis fonetyczny;D RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 19-06-2026 W minionym sezonie 4 z 7 bramek z jedenastego metra. Będziemy mieli etatowego speca od karnych jak odejdzie Ishak. Z gry w całym sezonie w lidze i pucharze tylko 3 bramki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 19-06-2026 (19-06-2026, 11:56)uncoolben napisał(a):Umiemy w ctrl c ctrl v(18-06-2026, 23:20)Kefas9494 napisał(a): Jak od podstaw jak piszą, że interesowali się nim od marca tego roku i robili podchody.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 19-06-2026 (19-06-2026, 12:49)strzelisty jupiter napisał(a): W minionym sezonie 4 z 7 bramek z jedenastego metra. Będziemy mieli etatowego speca od karnych jak odejdzie Ishak. Ile bramek z gry miał w Belgii Karol Czubak? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 19-06-2026 Tyle co z karnych. Za to ma ich trochę w Ekstraklasie. O wiele więcej niż Allahyar Sayyadmanesh w naszej lidze. Żartując oczywiście. Wrzuciłem tylko suche liczby, by nie umknęło, że ten dorobek bramek to głównie z karnych, co mocno zmienia perspektywę. Jak zawsze mam nadzieję, że będzie wartością dodaną na boisku, a nie pacjentem na kozetce przez długie miesiące. Takich zawodników już trochę przerobiliśmy i nie zawsze było z kogo uciułać piętnastu sensownych do gry w kadrze meczowej. Tylko tyle. |