![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - galis - 12-04-2026 Podałem warunki by tak się stało. Najważniejsza jest obrona Mistrza I tylko to się liczy! Spadek Widzewa, Legii czy chociaż brak Pucharów dla niej to będą tylko mile dodatki. Dlatego nie chciałem wczoraj zwycięstwa Górnika RE: Ekstraklasa - marekst - 12-04-2026 Górnik całe siły na PP zrobi, to jest dla nich priorytet, wg mnie nie jest dla nas groźny, to będzie jeden z najciekawszych sezonów w ostatnich latach, walka będzie do końca. RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 12-04-2026 Legia wczoraj słaba a Górnik fatalny a mimo to ten 1 pkt. zdobyty to jak cud co do wyrównania ligi to na mistrza kilka klubów ma jeszcze szanse, GKS wygrywając dzis z nami ma 3 pkt. straty do nas tfu odpukać w niemalowane, ale takie sa fakty. Po tym co Cracovia ostatnio grała myślałem że Arka to wygra a jednak 2 : 2 .
RE: Ekstraklasa - pacal - 13-04-2026 Arka na wiosnę się zapętliła w cyklu remis-porażka-wygrana, już tak 3 razy. Teraz zaczęli 4 pętlę remisem z Cracovią, więc można w ciemno obstawiać przegraną z Jagą i wygraną z Piastem. A tak na serio, to może niech już skończą, bo na mecz z nami w tym cyklu wypada remis... RE: Ekstraklasa - Skorpion - 14-04-2026 Arka musi wygrać u siebie. I liczyć, że inni nic nie wygrają. RE: Ekstraklasa - Zabal - 14-04-2026 Nie przypuszczałem że Pogoń tak łatwo sobie poradzi z tym Piastem. RE: Ekstraklasa - Mosina - 14-04-2026 karny z dupy + koszmarny błąd bramkarza = 2 bramki strzały 15 do 4 dla Piasta, wielkie szanse 4 do 2 czasami zdarzy się taki "łatwiejszy" mecz - oby limit takowych wyczerpali RE: Ekstraklasa - rojber - 14-04-2026 Oby ta wygrana ich trochę zluzowała. Gdyby teraz przegrali z Piastem to już wyobrażam sobie mecz z pianą na ryju i ostrym pressingiem. Kupa w majtach wśród naszych obrońców murowana. RE: Ekstraklasa - marekst - 14-04-2026 A ja mam odwrotne zdanie, ta wygrana doda im właśnie luzu więc na spokojnie będą mogli się na nas przygotowywać. W przypadku przegranej kupa a właściwie paprykarz w majtach byłby murowany Straszny pesymizm mnie dopadł, ale czuję, że ani ze śledziami nie wygramy ani z kurwami... A te dwa mecze mam wrażenie zadecydują czy obronimy mistrza czy nie (szczególnie komfort psychiczny). RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 15-04-2026 Mecz z GKS mógł dać nam przewagę nad innymi i pewny spokój. Jagiellonia też nie będzie wszystkiego remisować czy przegrywać. Górnik napędzony awansem do finału PP i remisem z Legią też nie odpuści, cały czas mówię że mamy ciężkie mecze przed sobą teraz Pogoń która pewnie się zepnie na nas bo właściciel już tam mówi o zwolnieniach.
|