![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Mosina - 15-04-2026 (14-04-2026, 17:57)marekst napisał(a): Straszny pesymizm mnie dopadł, ale czuję, że ani ze śledziami nie wygramy ani z kurwami... A te dwa mecze mam wrażenie zadecydują czy obronimy mistrza czy nie (szczególnie komfort psychiczny). to się nazywa zespół pourazowy też tak mam po słabym meczu, a potem przychodzi coś dobrego. spokojnie - nie wiadomo jaka Pogoń się wylosuje, ale jeśli mamy być mistrzem to musimy sobie z taką presją, przeciwnikiem, etc - poradzić. Gks przegrał w PP ale to ich napędziło, Pogoń wygrała ale nie była lepsza - więc nie wiadomo jak to na nich wpłynie. trudno jest budować przekonanie że się jest dobrym - jak się nie jest U nas jest odwrotnie - zagraliśmy średnio ale "prawie" wygraliśmy, więc morale powinno być ok - bo wiemy że umiemy lepiej. bądźmy dobrej myśli, do tego wyjazdy nam w tym sezonie dobrze leżą. Bardziej obstawiam że nie wygramy z Papszunem (oby tylko).
RE: Ekstraklasa - rojber - 16-04-2026 Jeśli Grosicki zrobi motywacje i wspomni o strzelonej bramce na San Siro to nie mamy szans... ;D RE: Ekstraklasa - Mosina - 17-04-2026 Legia wygląda niepokojąco dobrze. Ich ostatnie mecze to mocny presing. Zagłębie na razie nie istnieje. Bramkarz Ojrzyński na razie jest ogrywany przez wuefiste Papszuna. Oby bankier Niels wymyślił coś innego na mecz w Poznaniu niż rozgrywanie od tyłu RE: Ekstraklasa - marekst - 17-04-2026 @Mosina pisałem nasze dwa najbliższe mecze to naprawdę szczyt sezonu, reszta teoretycznie "jest z górki".
RE: Ekstraklasa - Ziober80 - 17-04-2026 Czyżby legia puchary?
RE: Ekstraklasa - Sultan - 17-04-2026 (17-04-2026, 21:38)Mosina napisał(a): Legia wygląda niepokojąco dobrze. Ich ostatnie mecze to mocny presing. Zagłębie na razie nie istnieje. Bramkarz Ojrzyński na razie jest ogrywany przez wuefiste Papszuna. Oby bankier Niels wymyślił coś innego na mecz w Poznaniu niż rozgrywanie od tyłu Dziś nie widziałem całego meczu, ale na pressing Legii zwróciłem uwagę jak grali z Pogonią. Robią to lepiej niż GKS, bo mają więcej jakości. Będzie ciężko - i masz rację - sprawdzian dla sztabu. Ale najpierw Pogoń. RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 17-04-2026 Chciałbym zwrócić uwagę na dobrą pracę japońskiego sędziego w Warszawie. Bez podpalania, na spokoju, nie starał się być główną postacią meczu jak mają to w swoim zwyczaju krajowi arbitrzy. RE: Ekstraklasa - uncoolben - 18-04-2026 Moim zdaniem totalnie się pogubił w tej sytuacji z żółtą dla Buricia. RE: Ekstraklasa - Mosina - 18-04-2026 Widzew zrobił wielki krok do spadku. Radomiak pełna dominacja w pierwszej połowie. W drugiej dostali samobója ale się podnieśli. Brawo
RE: Ekstraklasa - marekst - 18-04-2026 No fart niezły Teraz Arka musi wygrać *z Jagą jak marzy o utrzymaniu jeszcze* coś mi się pojebało z gliwicami |