![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - galis - 18-04-2026 (18-04-2026, 14:26)uncoolben napisał(a): Moim zdaniem totalnie się pogubił w tej sytuacji z żółtą dla Buricia. Pełna zgoda? ciekaw jestem interpretacji bo jeśli faul i żółta to dlaczego brak karnego? RE: Ekstraklasa - Mosina - 18-04-2026 Dał dwie w sumie. Chyba nie wiedział jak wybrnąć. Jednemu za padake a Buricovi za intencję. Ale fakt - to się kupy nie trzyma RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 18-04-2026 Tu akurat Buric moim zdaniem kartki nie powinien dostać. Widzew w plecy. Coś pięknego. Niech spadają. RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 19-04-2026 Mistrz nie zdobędzie w tym płaskim sezonie 60 punktów. RE: Ekstraklasa - Janiko - 19-04-2026 Raków 2:0 z karnego. Zawodnik Cracovii dostaje czerwo + karny dla rakowa. Co jest? Przecież nie miało być czegoś takiego jak podwójne karanie przecież.. ktoś coś ? RE: Ekstraklasa - Mosina - 19-04-2026 Nie widziałem. A to nie jest tak że gdy jest nadmierna coś tam, agresja, to jest czerwona i tak? A jak zwykły faul w polu karnym to wtedy karny i żółta? A kto sędziuje? RE: Ekstraklasa - secret - 19-04-2026 Jak dla mnie nie było faulu bo Makuch zwolnił celowo i był lekko pchnięty wg mnie jeszcze przed polem karnym. Myślałem że po to Marciniaka VAR zawołał żeby anulować karnego a nie że zamiana żółtej na czerwoną. Zrozumiałbym czerwoną jakby był faul przed polem karnym ale to to jakaś porażka RE: Ekstraklasa - marekst - 19-04-2026 Co z tego że zwolnił? Został powalony więc karny słuszny i BYŁ w polu karnym. RE: Ekstraklasa - koziołek - 19-04-2026 Dokładnie tak. Faul był bo Makuch trochę cwanie się zachował ale tylko dlatego by chronić piłkę. Przewinienie było w polu karnym więc bez realnej możliwości zagrania piłki, faul nie wynikający z walki tylko pchnięcie i w dodatku pozbawiający 100% sytuacji więc za to jest czerwień. Niestety słusznie. RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 19-04-2026 Kurde ta Jagiellonia nie chce odpuścić, w dodatku kosztem Arki. |