Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 23-06-2026

Patrząc na jego mordę to od razu wydać, że nie jest do przejścia. XD Podstawowy obrońca w Ligue 1. Płacą za niego 3 bańki ponoć. Nieźle.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - lolas - 23-06-2026

Dla wszystkich gorących głów przypominam, że okienko transferowe otwiera się oficjalnie za tydzień a u nas już delikatnie mówiąc biedy nie ma. Poczekajmy jestem pewien, że w tym roku też będziemy mieć powody do radości .


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 23-06-2026

Rzekomo przyleciał na testy medyczne. Dzieje sięWink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 23-06-2026

Szybko te "do końca czerwca" się zadziało. Gruba kasa, oby słusznie wydana, ciężko coś wyrokować po TM... Yannick będzie miał kuma po odejściu Oumy i Tofika.

Czy oni gdzieś Klimczaka przywiązali i zakneblowali?

Jak przyjdzie Ryba to mamy praktycznie przy braku odejść pierwszy skład na gotowo... Jestem pod wrażeniem.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 23-06-2026

A ja przypominam sobie, jak Rutkowski mówił, że o wykupie Palmy ewentualnie pomyslą, jak Celtic obnizy cenę, a my sprzedamy jednego lub dwu młodych... jakiś sponsor wszedł z kasą, czy jest dogadany gruby transfer out?

Pewnie tego Yegbe jeszcze w Szwecji obserwowali.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 23-06-2026

(Wczoraj, 15:27)uncoolben napisał(a): A ja przypominam sobie, jak Rutkowski mówił, że o wykupie Palmy ewentualnie pomyslą, jak Celtic obnizy cenę, a my sprzedamy jednego lub dwu młodych... jakiś sponsor wszedł z kasą, czy jest dogadany gruby transfer out?

Pewnie tego Yegbe jeszcze w Szwecji obserwowali.

Albo po prostu nie ogłaszają światu wszem i wobec jaką dysponują kasą, bo wtedy, co za zaskoczenie, ciężej się negocjuje. Wink

Jak myślisz mordo, jaka byłaby szansa na obniżkę ceny za piłkarzy, jakby powiedzieli w mediach "jak nie obniżą to dajemy 4 bańki bo mamy 15 baniek euro na transfery"?

Niemniej, pewnie młodzi zostaną opierdoleni out jak będzie oferta.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 23-06-2026

Metz straciło 76 bramek w 34 meczach Wink

Następna ekipa 60 a kolejna 20 mniej niż Metz.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 23-06-2026

(Wczoraj, 15:31)Kefas9494 napisał(a):
(Wczoraj, 15:27)uncoolben napisał(a): A ja przypominam sobie, jak Rutkowski mówił, że o wykupie Palmy ewentualnie pomyslą, jak Celtic obnizy cenę, a my sprzedamy jednego lub dwu młodych... jakiś sponsor wszedł z kasą, czy jest dogadany gruby transfer out?

Pewnie tego Yegbe jeszcze w Szwecji obserwowali.

Albo po prostu nie ogłaszają światu wszem i wobec jaką dysponują kasą, bo wtedy, co za zaskoczenie, ciężej się negocjuje. Wink

Jak myślisz mordo, jaka byłaby szansa na obniżkę ceny za piłkarzy, jakby powiedzieli w mediach "jak nie obniżą to dajemy 4 bańki bo mamy 15 baniek euro na transfery"?

Niemniej, pewnie młodzi zostaną opierdoleni out jak będzie oferta.

Ja nawet pisałem wcześniej, że są sygnały, ze jest bardzo dobrze z kasą, ale że aż tak...

Niemniej jak licze na palcach, to mi się to coś jednak do końca nie spina - myślę, że coś konkretnego już jest przyklepane out. Oby nie Mońka...

(Wczoraj, 15:33)Antonio napisał(a): Metz straciło 76 bramek w 34 meczach Wink

Następna ekipa 60 a kolejna 20 mniej niż Metz.

Angers Blazicia straciło 81, gdy do nas przychodził - a grajek to był co najmniej przyzwoity


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 23-06-2026

(Wczoraj, 15:33)Antonio napisał(a): Metz straciło 76 bramek w 34 meczach Wink

Następna ekipa 60 a kolejna 20 mniej niż Metz.

Mnie momentalnie przypomniał się Miha Blazic...
Mimo to wierzę że Gabinety wiedzą lepiej i to inna historia


RE: Pogłoski transferowe 2026 - człowiek pająk - 23-06-2026

Dobrasz twierdzi, że rywalizowaliśmy o niego ze Spartą Praga, Schalke oraz dwoma klubami z Turcji.