![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 23-06-2026 (Wczoraj, 15:10)Pucenty napisał(a): Szybko te "do końca czerwca" się zadziało. Gruba kasa, oby słusznie wydana, ciężko coś wyrokować po TM... Yannick będzie miał kuma po odejściu Oumy i Tofika. skład gotowy na przygotowania - to jest coś co mi się od lat tutaj marzyło -brawo! zawsze uważałem że lepszy ktoś nominalnie słabszy na koniec czerwca, niż "niewiadomo" kto na koniec okienka, gdy już jest/może być po wszystkim w zakresie "reaching stars" RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 23-06-2026 (Wczoraj, 15:45)galis napisał(a):(Wczoraj, 15:33)Antonio napisał(a): Metz straciło 76 bramek w 34 meczach Micha to się cieszy, że gotowy skład jest na początek przygotowań i na Aarhus. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 23-06-2026 Trzeba przyznać, że info out mamy w pytę szczelne. Wiara zastanawia się, czy Milic podpisze a tu cwancykiem transferowany obrońca za 3 mln. Oby obrona w przyszłym sezonie była tak szczelna ![]() edit: on ma 195 cm wzrostu i 91 kg wagi. Co za byk! RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 23-06-2026 Dlatego, gdy strzeli bramkę Spiker zapowie "bramkę dla Lecha Poznań strzelił" a cały stadion ryknie "Terro Yebne"
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-06-2026 (Wczoraj, 17:21)SpokoLoko napisał(a): Trzeba przyznać, że info out mamy w pytę szczelne. Wiara zastanawia się, czy Milic podpisze a tu cwancykiem transferowany obrońca za 3 mln. Oby obrona w przyszłym sezonie była tak szczelna Ponownie przypominam: robimy transfery o których mówił zarząd: 4 - 5, pozycje: bramkarz, lewnożny stoper, defensywny pomocnik (czekamy), prawoskrzydłowy i transfer Premium w sierpniu (?). Odkąd zawitał Niels wszystko idzie gładko. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 23-06-2026 Mam tylko nadzieję, że Milica też podpiszą i wtedy mamy komplet. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-06-2026 Milić musi chcieć zaakceptować to, co mu proponują. Rozmowy się już skończyły. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 23-06-2026 Henszel ładnie dziś podgrzał stwierdzając, że nikt z klubu nie podał oficjalnie , że na transfery Lech ma przeznaczyć 10 mln euro
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 23-06-2026 Czyli jest szansa że więcej?
RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 23-06-2026 No ale jak to? Wszechwiedzący Włodarczyk przyłożył ucho tam gdzie trzeba i mówił o 10 mln? Chyba to ucho przykłada w nieodpowiednie miejsca. Myślę, że jest tak szczelnie, że nawet Dobrasz jest w szoku. I dobrze. |