Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 23-06-2026

(Wczoraj, 15:10)Pucenty napisał(a): Szybko te "do końca czerwca" się zadziało. Gruba kasa, oby słusznie wydana, ciężko coś wyrokować po TM... Yannick będzie miał kuma po odejściu Oumy i Tofika.

Czy oni gdzieś Klimczaka przywiązali i zakneblowali?

Jak przyjdzie Ryba to mamy praktycznie przy braku odejść pierwszy skład na gotowo... Jestem pod wrażeniem.

skład gotowy na przygotowania - to jest coś co mi się od lat tutaj marzyło -brawo! zawsze uważałem że lepszy ktoś nominalnie słabszy na koniec czerwca, niż "niewiadomo" kto na koniec okienka, gdy już jest/może być po wszystkim w zakresie "reaching stars"


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 23-06-2026

(Wczoraj, 15:45)galis napisał(a):
(Wczoraj, 15:33)Antonio napisał(a): Metz straciło 76 bramek w 34 meczach Wink

Następna ekipa 60 a kolejna 20 mniej niż Metz.

Mnie momentalnie przypomniał się Miha Blazic...
Mimo to wierzę że Gabinety wiedzą lepiej i to inna historia

Micha to się cieszy, że gotowy skład jest na początek przygotowań i na Aarhus.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 23-06-2026

Trzeba przyznać, że info out mamy w pytę szczelne. Wiara zastanawia się, czy Milic podpisze a tu cwancykiem transferowany obrońca za 3 mln. Oby obrona w przyszłym sezonie była tak szczelna Wink

edit: on ma 195 cm wzrostu i 91 kg wagi. Co za byk!


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 23-06-2026

Dlatego, gdy strzeli bramkę Spiker zapowie "bramkę dla Lecha Poznań strzelił" a cały stadion ryknie "Terro Yebne"  Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-06-2026

(Wczoraj, 17:21)SpokoLoko napisał(a): Trzeba przyznać, że info out mamy w pytę szczelne. Wiara zastanawia się, czy Milic podpisze a tu cwancykiem transferowany obrońca za 3 mln. Oby obrona w przyszłym sezonie była tak szczelna Wink

edit: on ma 195 cm wzrostu i 91 kg wagi. Co za byk!

Ponownie przypominam: robimy transfery o których mówił zarząd: 4 - 5, pozycje: bramkarz, lewnożny stoper, defensywny pomocnik (czekamy), prawoskrzydłowy i transfer Premium w sierpniu (?). Odkąd zawitał Niels wszystko idzie gładko.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 23-06-2026

Mam tylko nadzieję, że Milica też podpiszą i wtedy mamy komplet.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-06-2026

Milić musi chcieć zaakceptować to, co mu proponują. Rozmowy się już skończyły.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 23-06-2026

Henszel ładnie dziś podgrzał stwierdzając, że nikt z klubu nie podał oficjalnie , że na transfery Lech ma przeznaczyć 10 mln euroWink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 23-06-2026

Czyli jest szansa że więcej? Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 23-06-2026

No ale jak to? Wszechwiedzący Włodarczyk przyłożył ucho tam gdzie trzeba i mówił o 10 mln? Chyba to ucho przykłada w nieodpowiednie miejsca. Myślę, że jest tak szczelnie, że nawet Dobrasz jest w szoku. I dobrze.