Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - marekst - 25-04-2026

Dzisiaj to może być najważniejszy mecz dla Cracovii, jak dziś przekurwią z paprykarzem to może dojść do sytuacji gdzie spada Termalica, Arka i Cracovia, sprawdziłem ile punktów zgarnęli w tym roku, są na przedostatnim miejscu - 10 punktów, tylko Termalica mniej zdobyła, pierwsza piątka: Lech, Gks, Górnik, Lechia i ...legia. Tak więc wcale nie będzie łatwy mecz jutro dla nas.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 25-04-2026

Coś w ważnych meczach dla nad pada bramka dla gosci na 2:1 w doliczonym czasie. Tfu tfu


RE: Ekstraklasa - Zabal - 25-04-2026

Ile razy juz ta niehonorowa kurwa strzeliła goli w doliczonym czasie gry to przechodzi ludzkie pojęcie


RE: Ekstraklasa - Mosina - 25-04-2026

Na szczęście przynajmiej raz ostanio z nami straciła.


RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 25-04-2026

Cracovia rzutem na taśmę wyrywa remis w doliczonym czasie gry. Nerwy, a jeszcze Lech nie grał Wink


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 26-04-2026

Bardzo ważny punkt Cracovii, bo mieliby gorąco w tabeli.


RE: Ekstraklasa - marekst - 26-04-2026

Płock już się zesrał, jeszcze czas na Łódź i potem patrzeć jak kurwy płaczą z przegranej z nami Smile


RE: Ekstraklasa - mialczu - 26-04-2026

Czy ktoś może analizował jaki jest nasz najszybszy wariant na zdobycie MP?


RE: Ekstraklasa - marekst - 26-04-2026

Zostało 12 punktów, mamy 3 nad Górnikiem, z którym mamy lepszy bilans (dwie wygrane) tak więc przy 3 zwycięstwach mamy Mistrza na bank (w Radomiu), oby tak było i mecz z Płockiem na luzie świętować całe 90 minut


e: oczywiście, przy zwycięstwach peletonu, jak się potkną to może szybciej lub nawet remis w Radomiu

Mecze Górnika:
Arka, Zagłębie, Wisła, Radomiak
Jaga:
Raków, Pogoń, Gks, Zagłębie

Raków:
Jaga, Korona, Piast, Arka


RE: Ekstraklasa - Mosina - 26-04-2026

(19-04-2026, 19:16)Mosina napisał(a):
(08-04-2026, 15:17)Mosina napisał(a):
(08-04-2026, 13:43)Marcin1984 napisał(a): Pogoń , Legia, Arka, Radomiak to zespoły które grają o utrzymanie więc obstawiam że to będą ciężkie mecze i będziemy tutaj tracić punkty. Motor u siebie może wygrać z każdym a na koniec Wisła która może będzie chciała powalczyć o puchary, ale to juz będzie wiadomo wcześniej czy będą mieć na to jeszcze szanse. Walka o mistrza jak i o utrzymanie będzie trwała do ostatniej kolejki.

A jakoś jestem spokojniejszy, gdy gramy z zespołami, które grają "o coś" więcej niż miejsce w środku tabeli i 200 tys. więcej z Ekstraklasy. To oznacza że muszą się otworzyć zeby coś "ugrać", nie ma nic gorszego niż ostatni mecz sezonu z Piastem który niby nie grał o nic, a sie postawił bez większego obciążenia.
Moje przewidywania:
Gks wygrana pewna, gks po cięzkim mam nadzieje półfinale
Pogon wygrana, są kompletnie bez pomysłu
Legia remis, Papszun postawi zasieki
Motor remis
Arka wygrana
Radomiak remis
Wisła wygrana
Bilans: 4 zwycięstwa, 3 remisy = 15 pkt
Dodatkowo uważam że po Radomiaku bedziemy mieli tytuł obroniony

Z mojej prognozy jak na razie (zdobycz pkt/prognoza):
GKS 1/3
Pogon 3/3
Legia 3/1
Punkty do mitycznych statystyk 7/11
Zostało 4/12