![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - marekst - 25-04-2026 Dzisiaj to może być najważniejszy mecz dla Cracovii, jak dziś przekurwią z paprykarzem to może dojść do sytuacji gdzie spada Termalica, Arka i Cracovia, sprawdziłem ile punktów zgarnęli w tym roku, są na przedostatnim miejscu - 10 punktów, tylko Termalica mniej zdobyła, pierwsza piątka: Lech, Gks, Górnik, Lechia i ...legia. Tak więc wcale nie będzie łatwy mecz jutro dla nas. RE: Ekstraklasa - Mosina - 25-04-2026 Coś w ważnych meczach dla nad pada bramka dla gosci na 2:1 w doliczonym czasie. Tfu tfu RE: Ekstraklasa - Zabal - 25-04-2026 Ile razy juz ta niehonorowa kurwa strzeliła goli w doliczonym czasie gry to przechodzi ludzkie pojęcie RE: Ekstraklasa - Mosina - 25-04-2026 Na szczęście przynajmiej raz ostanio z nami straciła. RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 25-04-2026 Cracovia rzutem na taśmę wyrywa remis w doliczonym czasie gry. Nerwy, a jeszcze Lech nie grał
RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 26-04-2026 Bardzo ważny punkt Cracovii, bo mieliby gorąco w tabeli. RE: Ekstraklasa - marekst - 26-04-2026 Płock już się zesrał, jeszcze czas na Łódź i potem patrzeć jak kurwy płaczą z przegranej z nami
RE: Ekstraklasa - mialczu - 26-04-2026 Czy ktoś może analizował jaki jest nasz najszybszy wariant na zdobycie MP? RE: Ekstraklasa - marekst - 26-04-2026 Zostało 12 punktów, mamy 3 nad Górnikiem, z którym mamy lepszy bilans (dwie wygrane) tak więc przy 3 zwycięstwach mamy Mistrza na bank (w Radomiu), oby tak było i mecz z Płockiem na luzie świętować całe 90 minut e: oczywiście, przy zwycięstwach peletonu, jak się potkną to może szybciej lub nawet remis w Radomiu Mecze Górnika: Arka, Zagłębie, Wisła, Radomiak Jaga: Raków, Pogoń, Gks, Zagłębie Raków: Jaga, Korona, Piast, Arka RE: Ekstraklasa - Mosina - 26-04-2026 (19-04-2026, 19:16)Mosina napisał(a):(08-04-2026, 15:17)Mosina napisał(a):(08-04-2026, 13:43)Marcin1984 napisał(a): Pogoń , Legia, Arka, Radomiak to zespoły które grają o utrzymanie więc obstawiam że to będą ciężkie mecze i będziemy tutaj tracić punkty. Motor u siebie może wygrać z każdym a na koniec Wisła która może będzie chciała powalczyć o puchary, ale to juz będzie wiadomo wcześniej czy będą mieć na to jeszcze szanse. Walka o mistrza jak i o utrzymanie będzie trwała do ostatniej kolejki. |