Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - Antonio - 26-04-2026

Jeśli w dwóch najbliższych meczach zdobędziemy komplet punktów to w Radomiu będą nam robili szpaler.
Teraz Górnik z uwagi na puchar nie będzie grał a mecz 32 kolejki gra dzień po nas. Jeśli wygramy z Arką i Motorem to Górnik będzie podchodził do meczu z Zagłębiem mając 9 punktów straty.
Potem oni grają 3 mecze a my czekamy. Wątpię, żeby zgarnęli komplet punktów z Zagłębiem, Arką i Wisłą Płock. Jeśli Zagłębie pierdolnie Górnik to mistrzem zostaniemy wtedy 9 maja ok godziny 22.


RE: Ekstraklasa - mialczu - 26-04-2026

(26-04-2026, 21:48)Antonio napisał(a): Jeśli w dwóch najbliższych meczach zdobędziemy komplet punktów to w Radomiu będą nam robili szpaler.
Teraz Górnik z uwagi na puchar nie będzie grał a mecz 32 kolejki gra dzień po nas. Jeśli wygramy z Arką i Motorem to Górnik będzie podchodził do meczu z Zagłębiem mając 9 punktów straty.
Potem oni grają 3 mecze a my czekamy. Wątpię, żeby zgarnęli komplet punktów z Zagłębiem, Arką i Wisłą Płock. Jeśli Zagłębie pierdolnie Górnik to mistrzem zostaniemy wtedy 9 maja ok godziny 22.

Jeszcze Jaga by musiała nie wygrać z Pogonią…


RE: Ekstraklasa - Pie - 26-04-2026

(26-04-2026, 21:48)Antonio napisał(a): Jeśli w dwóch najbliższych meczach zdobędziemy komplet punktów to w Radomiu będą nam robili szpaler.
Teraz Górnik z uwagi na puchar nie będzie grał a mecz 32 kolejki gra dzień po nas. Jeśli wygramy z Arką i Motorem to Górnik będzie podchodził do meczu z Zagłębiem mając 9 punktów straty.
Potem oni grają 3 mecze a my czekamy. Wątpię, żeby zgarnęli komplet punktów z Zagłębiem, Arką i Wisłą Płock. Jeśli Zagłębie pierdolnie Górnik to mistrzem zostaniemy wtedy 9 maja ok godziny 22.

Bez przesady. Daj szansę Górnikowi nie wygrać tego przełożonego spotkania- moim zdaniem bliżej 13 maja.

Poprawka: przy założeniu, że zdobędą 4 pkt a my 6pkt, zrównają się z nami punktami ale nas nie wyprzedzą bo mamy lepszy bilans bramek więc faktycznie 9 maja.


RE: Ekstraklasa - Antonio - 26-04-2026

Do tego czasu to Arka już będzie zdegradowana.


RE: Ekstraklasa - Radas87 - 27-04-2026

Dziś nam Arka odpowie z walczącym o spadek Piastem.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 27-04-2026

Fajnie by było jakby dziś wygrali.


RE: Ekstraklasa - rojber - 27-04-2026

Jak tak patrzę na mecze Górnika to odnoszę wrażenie, że tylko Arka może coś tam zdziałać (oby Górnik rozegrał 120 min w tym finale PP). No chyba, że Radomiak będzie walczył o utrzymanie do samego końca to też może się postawią. Wisła Płock pewnie rozłoży nogi, z resztą widać, że już ligę olali. Zagłębie to już w ogóle utraciło impet, 4 porażki i 1 wygrana w pięciu ostatnich meczach. Mamy bufor w postaci 1 meczu, który możemy spierdolić w przypadku kompletu punktów Górnika. A gramy teraz w Lublinie, który skomplikował sobie sytuację przegrywając z Żydami. Potem mecz zgodowy... Wyjazd do walczącego Radomiaka no i ostatni zapewne na luzie z Wisłą. Patrząc na realia ekstraklapy to ciężko. No ale z drugiej strony jak się chce zdobyć MP to frajerów trzeba golić.


RE: Ekstraklasa - Antonio - 27-04-2026

Nie wiem jak sobie Górnik radzi w ofensywie ale teraz oni mają murarzy z Lubina i Płocka. Zagłębie niby 4 porażki w 5 meczach ale wszystkie 1 bramką więc różnie może być. Płock tak samo a Arka u siebie to czołowa ekipa Ekstraklasy.
Motor z Kolei pozwolił w 2 ostatnich meczach oddać rywalom 40 strzałów a przecież grał z Widzewem. My z kolei w ostatnich dwóch oddaliśmy 50 strzałów na bramki przeciwników pozwalając przeciwnikom na 11.


RE: Ekstraklasa - rojber - 27-04-2026

Tak się zastanawiam co będzie lepsze w przypadku Górnika. Porażka w finale PP czy wygrana. Czy porażka podetnie im skrzydła i wytracą impet w lidze. Czy może jednak zmobilizuje ich do walki o te jedno trofeum.


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 27-04-2026

Zachłysną się zdobyciem pucharu, czego im życzę, i spasują w lidze, jednak pozostaną na podium. Czego również im życzę. Zasługują na wicemistrzostwo.