Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - marekst - 07-05-2026

Pewnie chodzi o kolejny sezon w LKE i granie z półamatorami z Gibraltaru lub co gorsze - Z PIŁKARSKĄ PRZEPOTĘGĄ SAMSUNSPOR!!!11111 Co prawda ci BOGOWIE FUTBOLU mają 11 punktów straty do miejsca dającego LKE i 2 mecze do końca sezonu ale KTO WIE????


RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 08-05-2026

Górnik jutro zje Zagłębie jako przystawkę Smile


RE: Ekstraklasa - secret - 08-05-2026

Po naszym remisie do walki o mistrza dołączył Raków


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 09-05-2026

Nasz margines się wyczerpał teraz trzeba wszystko wygrać.


RE: Ekstraklasa - rojber - 09-05-2026

Czy wyczerpał to się okaże w środę wieczorem. Liczyłem jednak, że ten bufor zostawimy sobie na Radomiak i oby tak się wszystko potoczyło, że do Radomia pojedziemy z większym spokojem i zapasem na w razie „W”.


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 09-05-2026

"Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba."

Tak pisałem 19. kwietnia. Bądźcie spokojni. Smile Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.
Bez stresu możecie palić grilla dzisiaj, a jutro - po sobotnich meczach - gięta z ognia wjedzie już z radością.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 09-05-2026

Mam nadzieję, że masz rację. I gięta będzie jutro mega smakowała! Big Grin

Też właśnie liczyłem na bufor w sobotę.


RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 09-05-2026

(09-05-2026, 06:20)strzelisty jupiter napisał(a): "Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba."

Tak pisałem 19. kwietnia. Bądźcie spokojni. Smile Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.
Bez stresu możecie palić grilla dzisiaj, a jutro - po sobotnich meczach - gięta z ognia wjedzie już z radością.

Amen


RE: Ekstraklasa - Zabal - 09-05-2026

Jeszcze może się okazać że w przyszłym sezonie nie będzie problemu meczów zgodowych bo te zgody zwyczajnie spadną.


RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 09-05-2026

Lechia chyba dostała jakiś cynk że im te 5 punktów zwrócą Wink strasznie słabo grają ostatnio a dziś z Widzewem tragicznie.