![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - marekst - 07-05-2026 Pewnie chodzi o kolejny sezon w LKE i granie z półamatorami z Gibraltaru lub co gorsze - Z PIŁKARSKĄ PRZEPOTĘGĄ SAMSUNSPOR!!!11111 Co prawda ci BOGOWIE FUTBOLU mają 11 punktów straty do miejsca dającego LKE i 2 mecze do końca sezonu ale KTO WIE???? RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 08-05-2026 Górnik jutro zje Zagłębie jako przystawkę
RE: Ekstraklasa - secret - 08-05-2026 Po naszym remisie do walki o mistrza dołączył Raków RE: Ekstraklasa - Skorpion - 09-05-2026 Nasz margines się wyczerpał teraz trzeba wszystko wygrać. RE: Ekstraklasa - rojber - 09-05-2026 Czy wyczerpał to się okaże w środę wieczorem. Liczyłem jednak, że ten bufor zostawimy sobie na Radomiak i oby tak się wszystko potoczyło, że do Radomia pojedziemy z większym spokojem i zapasem na w razie „W”. RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 09-05-2026 "Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba." Tak pisałem 19. kwietnia. Bądźcie spokojni. Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.Bez stresu możecie palić grilla dzisiaj, a jutro - po sobotnich meczach - gięta z ognia wjedzie już z radością. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 09-05-2026 Mam nadzieję, że masz rację. I gięta będzie jutro mega smakowała! ![]() Też właśnie liczyłem na bufor w sobotę. RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 09-05-2026 (09-05-2026, 06:20)strzelisty jupiter napisał(a): "Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba." Amen RE: Ekstraklasa - Zabal - 09-05-2026 Jeszcze może się okazać że w przyszłym sezonie nie będzie problemu meczów zgodowych bo te zgody zwyczajnie spadną. RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 09-05-2026 Lechia chyba dostała jakiś cynk że im te 5 punktów zwrócą strasznie słabo grają ostatnio a dziś z Widzewem tragicznie.
|