![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Antonio - 09-05-2026 Radomiak nie zrobi nam szpaleru. RE: Ekstraklasa - MichalM - 09-05-2026 Z powodów małej tabeli czy nienawiści? RE: Ekstraklasa - Mosina - 09-05-2026 (09-05-2026, 22:02)galis napisał(a):(09-05-2026, 06:20)strzelisty jupiter napisał(a): "Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba." Czyli algorytm mówił prawdę. Wczoraj zdobyliśmy ostatni punkt potrzebny do mistrzostwa
RE: Ekstraklasa - rojber - 09-05-2026 W środę Arka się rewanżuję za piątek i wygrywa z Górnikiem, w Częstochowie dzielą się punktami, my w Radomiu remis i widzimy się na starym
RE: Ekstraklasa - Gruszowy - 09-05-2026 (09-05-2026, 22:08)MichalM napisał(a): Z powodów małej tabeli czy nienawiści? Małej tabeli. W przypadku remisu Jagiellonia będzie tracić 6pkt więc może się jeszcze z nami zrównać. RE: Ekstraklasa - Pie - 09-05-2026 Ale chyba ma gorszy bilans bramek. RE: Ekstraklasa - Gruszowy - 09-05-2026 Jak zaczniemy przegrywać to nam pójdzie w dół a im przy wygranych w górę więc łatwo nas wyprzedzą. Tfu tfu
RE: Ekstraklasa - MichalM - 09-05-2026 Mało prawdopodobny scenariusz... W tygodniu remisy, potem wygrywają wszystko do końca. My przegrywamy 2 mecze... Mała tabela z 4 drużyn... RE: Ekstraklasa - Adzio23 - 09-05-2026 Ale teoretycznie na koniec sezonu może mieć lepszy. Wracamy na autostradę. I to taką 8-pasmową. RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 09-05-2026 (09-05-2026, 22:12)rojber napisał(a): W środę Arka się rewanżuję za piątek i wygrywa z Górnikiem, w Częstochowie dzielą się punktami, my w Radomiu remis i widzimy się na starym W tym roku na Starym ew. feta? Skąd info? |