![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 09-05-2026 (09-05-2026, 22:59)rojber napisał(a):(09-05-2026, 22:45)galis napisał(a): Podejrzewam, że ten Stary Rynek to tak symbolicznie, - stara, dobra szkoła- na Stary chodziło się świętować różne okazje juz od czasow szkolnych, choćby pierwszy dzień wiosny. Stary był kosmiczny w 2010. Pamiętam istne szaleństwo Faktem jest, że tam powinno się świętować MP za każdym razem. Zdaje się, że ostanio Targi wyszły bo remonty, ale remonty minęły. Stąd było moje pytanie o Stary, z nutką nadziei.
RE: Ekstraklasa - Sultan - 10-05-2026 (09-05-2026, 23:10)Antonio napisał(a): No tak ale dwie nasze przegrane i dwie wygrane i remis Jagi to minimum +1 dla Jagi. Dokładnie. Dlatego tak mnie dziwi dyskusja prorocza o tym, że 56 punktów da mistrzostwo. Oczywiście może dać, ale jest bardzo mała na to szansa. 59. RE: Ekstraklasa - galis - 10-05-2026 Szansa jest nie tylko duza ale przeogromna - 7 punktów Jagi mającej wyjazd na zajezdnię, trzy dni później na Nową Bukową a na końcu mecz z Chłopakami od Ojrzyńskiego którzy mając szansę na Puchary będą po lekturze Vonneguta? To jest mała szansa by nie powiedzieć mission impossiblle. Oczywiście trzeba patrzeć na siebie bo jak mówiła moja Babcia, kto patrzy na cudze datki ten je obiad rzadki. Liczę na zwycięstwo w Radomiu a potem u Nas to juz la zabawa... RE: Ekstraklasa - grzeszczak - 10-05-2026 E: zły wątek, prosze o usunięcie RE: Ekstraklasa - Antonio - 10-05-2026 (10-05-2026, 08:31)galis napisał(a): Szansa jest nie tylko duza ale przeogromna - 7 punktów Jagi mającej wyjazd na zajezdnię, trzy dni później na Nową Bukową a na końcu mecz z Chłopakami od Ojrzyńskiego którzy mając szansę na Puchary będą po lekturze Vonneguta? To jest mała szansa by nie powiedzieć mission impossiblle. Znowu Zagłębie pomoże jak będzie trzeba
RE: Ekstraklasa - pacal - 10-05-2026 Sedziowie chyba czasem teatrzyk z tym VARem odstawiają. W meczu Piast-GKS, przy odwołanej w końcu bramce, ręka Szkurina z gatunku oczywistych, odwracając się, odbija piłkę przedramieniem w zupełnie innym kierunku, tak że wystawia ją strzelcówi gola na patelnię. A tu jakieś 3 minuty sprawdzania, potem sedzia wołany do monitora żeby jeszcze się upewnić... Po co, dlaczego? RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 10-05-2026 Wychodzi na to, że ostatnie mecze z Radomiem i Płockiem to będą mecze z drużynami którym ani nie grozić będzie spadek ani puchary RE: Ekstraklasa - rojber - 10-05-2026 Co do meczu z Wisłą Płock to jestem jakoś spokojny o jego wynik. Co do Radomia to mam przeczucie, że Radomiak będzie jeździć na dupie, szczególnie te murzynki. RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 10-05-2026 Tam są same murzynki praktycznie
RE: Ekstraklasa - koziołek - 10-05-2026 Dlatego się obawia o wynik
|