Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - rojber - 11-05-2026

DokładnieWink


RE: Ekstraklasa - pacal - 11-05-2026

Matematycznie nie możemy już spaść poniżej 3 miejsca, i w żadnej kombinacji nie wyprzedzają nas jednocześnie Jaga i Raków, więc mamy już zapewnioną min. Ligę Europy (bo jeśli Górnik będzie 1 lub 2, to odda miejsce w LE trzeciemu zespołowi).


RE: Ekstraklasa - galis - 11-05-2026

Jeden Murzynek przefarbowany na czerwono. Tapsoba


RE: Ekstraklasa - Róża - 11-05-2026

Nie bój nie bój, anulują ?


RE: Ekstraklasa - Mosina - 11-05-2026

Hehe dobre. Anulowali by gdyby to był Loukinias. Z przyzwyczajenia


RE: Ekstraklasa - marekst - 11-05-2026

Zaraz się okaże, że problem z meczami zgodowymi sam się rozwiąże, chujowy wynik dla Pasów.


RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 11-05-2026

Straszny antyfutbol , kandydatów do spadku jest kilku hehe.


RE: Ekstraklasa - Pawlisko - 13-05-2026

Przełożone mecze niedługo się zaczną.

Mam nadzieję, że pierwszy potoczy się zgodnie z zasadą zaległych meczów czyli "dopisywał sobie wilk punktów kilka, a dopisali je rywale wilka". W drugim ktoś z wilków musi te punkty zdobyć natomiast idealnie gdyby oba zdobyły tylko jeden.


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 13-05-2026

Ostatnia szansa Arki. Brak trzech punktów to praktycznie degradacja.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026

Przewiduję, że jedna drużyna z tej trójki zdobędzie komplet dziś. i najlepiej żeby nie była to Jaga.

(13-05-2026, 17:42)strzelisty jupiter napisał(a): Ostatnia szansa Arki. Brak trzech punktów to praktycznie degradacja.

ktoś musi spaść