![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Antonio - 13-05-2026 Wygrana Rakowa nie da nam nic ponad to co wygrana Arki. Remis to najlepsze wyjście. Jsk dzisiaj remis a potem nasze dwie porażki i 2 wygrane Jagi to Jaga mistrzem RE: Ekstraklasa - pacal - 13-05-2026 Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce. Górnik nie może już nas wyprzedzić jeśli się z nami zrówna punktami, w żadnej konfiguracji (ani Lech i Górnik po 56, ani Lech, Górnik, Jaga, ani Lech, Górnik, Raków, ani Lech, Górnik, Jaga, Raków po 56 pkt). A z drugiej strony nie mogą nas jednocześnie wyprzedzić Jaga i Raków, tylko jeden naraz z tych 2 zespołów. - Raków nas może wyprzedzić jeśli: - wygrają wszystko do końca, a my zdobędziemy nie więcej niż 1 punkt. - Jaga nas może wyprzedzić jeśli: - wygrają wszystko do końca, a my zdobędziemy nie więcej niż 1 punkt - albo zdobędą 7 punktów, a my wszystko przegramy, ALE muszą to zrobić jako jedyni. Jeśli oprócz Jagi, Raków, albo Górnik, albo oba, również dorobią się 56 pkt, to wygrywamy w każdej konfiguracji małej tabelki pomiędzy 3-ma albo 4-ma zespołami. RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 13-05-2026 Kolejny wynik solidny dla nas. Teraz remisik Raków i Jagiellonia i nam wystarcza remis jednym z dwóch najbliższych meczów. RE: Ekstraklasa - uncoolben - 13-05-2026 (13-05-2026, 19:51)Janiko napisał(a): Arka odchaczona. Teraz Jagiellonia - Raków. Remis chyba NAM wystarczy ? Czysto matematycznie - jeszcze nie, ale Lech musiałby 2 x przegrać, Jaga 2 x wygrć - plus zniwelować różncę bramek RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 13-05-2026 do usunięcia RE: Ekstraklasa - MichalM - 13-05-2026 (13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce.Tak, ostatnio Antonio zrobił małą tabelę. Przy równej liczbie pkt może wyprzedzić nas tylko Jagiellonia pod warunkiem, że różnica zdobytych i straconych bramek będzie lepszy niż nasz. RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026 (13-05-2026, 19:59)Janiko napisał(a):(13-05-2026, 19:57)MichalM napisał(a): Grunt, że Górnik odpada, teraz wygrana Rakowa albo remisRemis nie daje nam mistrzostwa DZIŚ? Czy mimo wszystko trzeba czekać do soboty ? nie daje bo nie mamy lepszego bilansu z Jagą, jest remis i liczą się bramki. A bramki można strzelać jak w 93 roku do ostatniej minuty ostatniej kolejki. wtedy musimy zremisować w Radomiu. RE: Ekstraklasa - marekst - 13-05-2026 (13-05-2026, 19:59)marekst napisał(a): 4 drużyny po 56 punktów. Ktoś może to jeszcze sprawdzić? RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026 (13-05-2026, 20:04)Kefas9494 napisał(a): do usunięcia można samemu - taki tip wieczorny
RE: Ekstraklasa - Róża - 13-05-2026 (13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce. A co z małą tabelą przy 4 zespołach z 56 pkt bo ja już nic nie rozumie. |