![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - MichalM - 13-05-2026 (13-05-2026, 20:08)Róża napisał(a):(13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce. Tylko Jaga może nas wyprzedzić jeśli będzie miała lepszą różnice między strzelonymi a straconymi bramkami. Oba nasze mecze zakończyły się remisami. Reszta na naszą korzyść RE: Ekstraklasa - galis - 13-05-2026 przy jednakowej różnicy bramek również nas wyprzedza RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026 co Wy macie z tą małą tebelą, ostatnio ktoś wrzucał co się liczy po kolei. Bilans pkt meczów bezpośrednich, potem chyba bilans bramek total, nie pamiętam co jest później
RE: Ekstraklasa - MichalM - 13-05-2026 (13-05-2026, 20:11)galis napisał(a): przy jednakowej różnicy bramek również nas wyprzedza Nie, bo kolejną pozycja jest większa liczbą strzelonych bramek. Tu mamy +6 Antonio wrzucił rozpiskę parę stron temu. RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 13-05-2026 W każdym razie, oby teraz remisik i już naprawdę kataklizm musiałby się stać, żeby nam to zabrali. Ale niezależnie od wszystkiego, dwa mecze do końca trzeba wygrać do jaja, żeby budować Mrozkowi czyste konta i uciułać chociaż te dwie bańki, żeby było z czego dołożyć chytrusom z Glasgow. RE: Ekstraklasa - marekst - 13-05-2026 (13-05-2026, 20:12)Mosina napisał(a): Bilans pkt meczów bezpośrednich, potem chyba bilans bramek total, nie pamiętam co jest później Czyli już obliczyłeś i wiesz?
RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 13-05-2026 Najpierw, mecze bezpośrednie (mamy lepszy bilans z Górnikiem, Rakowem. Z Jagą taki sam - dwa remisy). Później w przypadku remisu bilans bramek w tych meczach (skoro z Jagą jest równo w meczach bezpośrednich to i w bramkach ciągle remis), następnie bilans bramek w ogóle, i tu mamy na razie dopiero przewagę nad Jagą - na obecną chwilę my mamy +15, Jaga +12. Kiedy i tu jest remis następnie liczy się liczba wygranych meczów w sezonie - my mamy w tym momencie 15, Jaga 13. Gdy nadal jest remis patrzymy na liczbę zwycięstw na wyjeździe w całym cyklu rozgrywek. Po tym patrzymy na mniejszą liczbę punktów za kartki (czerwona kartka = 3 punkty, żółta kartka = 1 punkt, wykluczenie na skutek dwóch żółtych kartek = 3 punkty, uwzględniające 1 punkt za pierwszą żółtą kartkę). Gdy ciągle jest remis liczy się wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play. Na końcu jest losowanie. Sezon jest pojebany, ale chyba nie aż tak, żeby o MP decydowało losowanie
RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 13-05-2026 Nikt nie dojedzie do tylu punktów ile mamy obecnie. Jest po sezonie. RE: Ekstraklasa - galis - 13-05-2026 oki, dopiero później liczba strzelonych bramek na wyjeżdzie którą mają lepszą. Mosina ma rację, publicystyczna teza. W Radomiu zdobywamy Majstra i po temacie wszelkich rozważań RE: Ekstraklasa - pacal - 13-05-2026 W przypadku więcej niż 2 drużyn, w każdej małej tabelce jesteśmy na 1 miejscu. Z kimkolwiek z trójki Górnik, Jaga, Rakow. Zarówno dla 3 jak i dla wszystkich 4 zespołów. |