Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - MichalM - 13-05-2026

(13-05-2026, 20:20)strzelisty jupiter napisał(a): Nikt nie dojedzie do tylu punktów ile mamy obecnie. Jest po sezonie.

Człowiek wielkiej wiary Wink ale skoro jesteś maszą wyrocznią to... Strzelisty ufam Tobie Wink


RE: Ekstraklasa - Róża - 13-05-2026

Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika.


RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 13-05-2026

do usunięcia


RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026

(13-05-2026, 20:39)Róża napisał(a): Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika.

nie ma czegoś takiego jak "mała tabela". rozpatruje się sytuację każdej pary osobno wg regulaminu. Podanego kilka postów wyżej


RE: Ekstraklasa - Róża - 13-05-2026

Niestety jest.


RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 13-05-2026

To jak się liczy ta "mała tabela"?


RE: Ekstraklasa - Róża - 13-05-2026

Wyniki meczów, czyli my mamy 10 pkt a Górnik 12, bo wygrał z Rakowem i Jagiellonią.


RE: Ekstraklasa - marekst - 13-05-2026

"jeden rabin powie tak, drugi powie nie" Big Grin

Dlatego cholernie "56 punktów wszystkich" tak męczy Smile

Najpierw remis teraz w meczu potem jakikolwiek nasz remis i po kłopocie.


RE: Ekstraklasa - Róża - 13-05-2026

Artykuł 5.2.2


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 13-05-2026

Ktoś naprawdę dopuszcza, że przejebiemy oba ostatnie mecze? Co dzisiaj piliście? Smile