Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 13-05-2026

(13-05-2026, 21:03)Róża napisał(a): Artykuł 5.2.2

Faktycznie jest Sad Zwracam honor.


RE: Ekstraklasa - rojber - 13-05-2026

To co marnuje Raków w drugiej połowie to głowa mała. Coś czuję, że Jaga ich za chwilę skontruje i będzie 0-2.


RE: Ekstraklasa - Róża - 13-05-2026

Uprzejmię wszystkich przepraszam, że źle policzyłem punkty w małej tabeli. Lech Mistrz.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026

(13-05-2026, 21:53)rojber napisał(a): To co marnuje Raków w drugiej połowie to głowa mała. Coś czuję, że Jaga ich za chwilę skontruje i będzie 0-2.

no zmarnowali setek na pół rundy. oby coś im wpadło i nie było czasu na odwrócenie wyniku przez Jagę

Romańczuk wykluczony na mecz GKS


RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 13-05-2026

Do czego doszło, żeby trzymać kciuki za kastę dla Rakowa - patologia


RE: Ekstraklasa - rojber - 13-05-2026

Kogo tam Jaga jeszcze ma? Wyjazd do Katowic i u siebie Zagłębię? Czyżby Miedziowo znowu nam pomogli?


RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026

mogło być gorzej, chociaż niewiele. Mogli by teraz grać z Legią i prowadzić Wink


RE: Ekstraklasa - rojber - 13-05-2026

0-2 po meczu. Trzeba wygrać w Radomiu.


RE: Ekstraklasa - secret - 13-05-2026

2:0
No nic. Pozostaje wygrać w jednym meczu


RE: Ekstraklasa - pacal - 13-05-2026

Kurde no ci to mają ale wór szczęścia w ostatnich 2 meczach.
Mam nadzieję że z GKSem się to skończy, szczególnie że Romanczuk nie zagra za kartki.
Trzeba wygrać z Radomiakiem.