![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - rojber - 13-05-2026 Zobaczymy jak bardzo GKSowi zależy na pucharach. Z Zagłębiem pewnie sobie poradzą. RE: Ekstraklasa - Antonio - 13-05-2026 Albo jak bardzo GKSowi zależy na Rakowie. RE: Ekstraklasa - secret - 13-05-2026 Nie ma co się oglądać na GKS czy Zagłębie czy pomogą Lechowi tylko zdobyć te 3 punkty Najlepiej w sobotę i świętować RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026 Raków xG ponad 3, i zero w sieci. welcome to the club RE: Ekstraklasa - pacal - 13-05-2026 Raków xG 3.35, Jaga 1.15, a wynik 0:2... RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 13-05-2026 Ale celne strzały tylko 3 RE: Ekstraklasa - MichalM - 13-05-2026 3 strony o małej tabeli...i na ch*j nam to było? ![]() Jest jak jest. Do ostatniego gwizdka mamy wszystko w swoich nogach. RE: Ekstraklasa - Sultan - 13-05-2026 Tylko wygrana w Radomiu. Jesli nawet zremisujemy, to podamy Jadze dawkę motywacji i będzie bardzo gorąco w ostatniej kolejce. Szkoda, że grają po nas. Ale nic - tak jak pisałem dużo wcześniej - tylko 59 pkt da MP, najlepiej już w weekend. RE: Ekstraklasa - secret - 13-05-2026 (13-05-2026, 22:39)MichalM napisał(a): 3 strony o małej tabeli...i na ch*j nam to było? Cały czas jest możliwa mała tabela jak my 2x przegramy Jagiellonia zremisuje i wygra a Górnik 2x wygra xD Chłopaki dadzą radę w Radomiu. Zimny ich dobrze ustawi taktycznie RE: Ekstraklasa - galis - 13-05-2026 w razie niemca to tak naprawdę lepiej że wygrała Jaga - ma wyjazd na Nową Bukową i Zagłębie w ostatniej kolejce, na nich zawsze można liczyć. Raków ma Piasta i Arkę więc jeśli gdzieś był promil ryzyko to tutaj. Jestem spokojny o wynik w Radomiu - tak jak byłem niespokojny o Arkę już na tydzień przed tym meczem. W meczu z Wisłą już tylko la zabawa |