Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - rojber - 13-05-2026

Zobaczymy jak bardzo GKSowi zależy na pucharach. Z Zagłębiem pewnie sobie poradzą.


RE: Ekstraklasa - Antonio - 13-05-2026

Albo jak bardzo GKSowi zależy na Rakowie.


RE: Ekstraklasa - secret - 13-05-2026

Nie ma co się oglądać na GKS czy Zagłębie czy pomogą Lechowi tylko zdobyć te 3 punkty
Najlepiej w sobotę i świętować


RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026

Raków xG ponad 3, i zero w sieci. welcome to the club


RE: Ekstraklasa - pacal - 13-05-2026

Raków xG 3.35, Jaga 1.15, a wynik 0:2...


RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 13-05-2026

Ale celne strzały tylko 3


RE: Ekstraklasa - MichalM - 13-05-2026

3 strony o małej tabeli...i na ch*j nam to było? Wink

Jest jak jest. Do ostatniego gwizdka mamy wszystko w swoich nogach.


RE: Ekstraklasa - Sultan - 13-05-2026

Tylko wygrana w Radomiu. Jesli nawet zremisujemy, to podamy Jadze dawkę motywacji i będzie bardzo gorąco w ostatniej kolejce.
Szkoda, że grają po nas. Ale nic - tak jak pisałem dużo wcześniej - tylko 59 pkt da MP, najlepiej już w weekend.


RE: Ekstraklasa - secret - 13-05-2026

(13-05-2026, 22:39)MichalM napisał(a): 3 strony o małej tabeli...i na ch*j nam to było? Wink

Jest jak jest. Do ostatniego gwizdka mamy wszystko w swoich nogach.

Cały czas jest możliwa mała tabela jak my 2x przegramy Jagiellonia zremisuje i wygra a Górnik 2x wygra xD

Chłopaki dadzą radę w Radomiu. Zimny ich dobrze ustawi taktycznie


RE: Ekstraklasa - galis - 13-05-2026

w razie niemca to tak naprawdę lepiej że wygrała Jaga - ma wyjazd na Nową Bukową i Zagłębie w ostatniej kolejce, na nich zawsze można liczyć. Raków ma Piasta i Arkę więc jeśli gdzieś był promil ryzyko to tutaj.
Jestem spokojny o wynik w Radomiu - tak jak byłem niespokojny o Arkę już na tydzień przed tym meczem.
W meczu z Wisłą już tylko la zabawa