![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026 ja nie jestem, trzymam się tylko wróżb wróżbity Strzelistego RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 13-05-2026 (13-05-2026, 23:01)Mosina napisał(a): ja nie jestem, trzymam się tylko wróżb wróżbity Strzelistego Chyba też muszę przesunąć mentalną wajchę na na tego wróżbitę
RE: Ekstraklasa - secret - 13-05-2026 że 56 pkt wystarczy? Może wystarczy, ale wolałbym się o tym nie przekonywać. RE: Ekstraklasa - Pekol - 13-05-2026 Żeby 56pkt wystarczyło to Jaga musiałaby przegrać któryś mecz, w innym przypadku nas przeskoczą, ewentualnie Górnik dwie wygrane. Natomiast po co to liczyć, mamy dwa mecze, wszystko w naszych nogach i w Radomiu gramy jeszcze bez większej presji. Zrobić swoje i zamknąć temat MP w sobotę o 22:15. A najlepiej o 21 prowadząc 3-0. RE: Ekstraklasa - rojber - 14-05-2026 W sumie to tu snujemy scenariusze jak byśmy mieli przejebać dwa mecze. Tak na prawdę mamy najłatwiejszy zestaw meczy wśród zainteresowanych tytułem. Wyjazd do Radomia, który zapewnił sobie utrzymanie i zapewne wjechało rozprężenie. Później u siebie Wisłę, która położyła lachę na ligę parę kolejek temu. Oczywiście nie mówię, że nasi mają wyjść na luzie z myślą, że przeciwnik się położy. Generalnie mamy 4p przewagi nad Jagiellonią i łatwiejsze mecze, no kurwa nie możemy tego spierdolić
RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 14-05-2026 Tak naprawdę to trzy, bo strzelili nam dwie przy Bułgarskiej, a my im nic przy Słonecznej. Nie zmienia to faktu, że wreszcie obronimy tytuł. Jest kurwa! ![]() Jagiellonia zdobędzie jeszcze maksymalnie trzy oczka. A może i tylko dwa. Czterech nie uciułają. RE: Ekstraklasa - Radas87 - 14-05-2026 Właśnie, bojażni bez liku jakbyśmy przypadkowo byli liderami i na dwie kolejki przed końcem nam pokażą gdzie raki zimują. Radomiak gra ofensywną piłkę i mocno się zdziwię jeśli bedzie inaczej w sobotę a nam przecież pięknie wychodzi gra z kontry. Wygryzć zwycięstwo i otwierać szampany! Tym bardziej ,że nie mam jeszcze prezentu dla żony na sobotnie urodziny xD RE: Ekstraklasa - Antonio - 14-05-2026 (14-05-2026, 08:12)strzelisty jupiter napisał(a): Tak naprawdę to trzy, bo strzelili nam dwie przy Bułgarskiej, a my im nic przy Słonecznej. Nie zmienia to faktu, że wreszcie obronimy tytuł. W ostatniej kolejce nasz niezawodny sojusznik z Lubina robi im dziecko. RE: Ekstraklasa - Icek - 14-05-2026 (13-05-2026, 20:10)MichalM napisał(a):(13-05-2026, 20:08)Róża napisał(a):(13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce. Przy remisie wczoraj, następnie naszych dwóch porażkach i potem wszystkich wygranych Jagi, Rakowa i Górnika mielibyśmy małą tabelę i Jaga nie tyle. że by nas nie wyprzedziła, tylko byłaby w ogóle poza podium. My przy takiej małej tabeli mielibyśmy mistrza, tak samo przy każdej innej konfiguracji z trzema drużynami z równą ilością punktów na koniec sezonu. W wypadku gdyby tylko Jaga nas doścignęła, ona byłaby mistrzem. RE: Ekstraklasa - Mosina - 14-05-2026 (14-05-2026, 08:12)strzelisty jupiter napisał(a): Tak naprawdę to trzy, bo strzelili nam dwie przy Bułgarskiej, a my im nic przy Słonecznej. Nie zmienia to faktu, że wreszcie obronimy tytuł.Tak naprawdę to trzy bo były dwa remisy a nie kto komu strzelił na wyjeździe. I tak będziemy się tu przerzucać do soboty albo sobót dwóch. Serce i rozum. Dopóki każdy scenariusz jest możliwy. Niestety nie takie wtopy świat widział. Także ten w Poznaniu. Ale fakt że wszytko wskazuje że drużyna powinna to udźwignąć. W tym sezonie nawet jak przegrywają to potrafią się odwinąć. Ale takiego mega spokoju to nie mam
|