![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - koziołek - 14-05-2026 (14-05-2026, 08:12)strzelisty jupiter napisał(a): Tak naprawdę to trzy, bo strzelili nam dwie przy Bułgarskiej, a my im nic przy Słonecznej. Nie zmienia to faktu, że wreszcie obronimy tytuł. Nie liczą już bramek na wyjazdach także mamy z nimi remis. Wtedy liczą się pozostałe warunki wg regulaminu. RE: Ekstraklasa - Icek - 14-05-2026 Ale przecież jeśli skończymy z Jagą z równą ilością punktów, to fety w Poznaniu na bank nie będzie. Matematyka. RE: Ekstraklasa - Mosina - 14-05-2026 A tak naprawdę to 4 bo przecież mamy cztery pkt różnicy. Zakręciłem się znowu. Bramki mamy jeszcze korzystne. Bilans. Ale no tak. Jakby oni mieli ten jeden mecz wygrać a my nie, to odrobią ta jedna sztukę. Matematyka
RE: Ekstraklasa - rojber - 14-05-2026 Dokładnie, remisy przy wygranych Jagielloni nic nam nie dają. Eeeeh, by wygrali z Arką i nie byłoby dziś tematu. No nic jedna wygrana na dwa mecze z frajerami no musi być
RE: Ekstraklasa - secret - 14-05-2026 Jak będziemy mieli tyle samo punktów co Jagiellonia to niestety bilans bramkowy będzie niekorzystny. Na tę chwilę mamy lepiej (57-42 vs. 53-39), ale jak przegramy dwa mecze np. 2x po 1:0 to będziemy mieć 57-44 (+13) a Jagiellonia jak wygra 1:0 i zremisuje 0:0 to będzie miała co najmniej 54-39 (+15) Więc... po wygraną do Radomia! RE: Ekstraklasa - Zabal - 14-05-2026 W zeszłym roku przedostatnia kolejna nasza na Bukowej która nas przybliżyła do Mistrzostwa. Teraz Jagiellonia jedzie tam by dostać od GJS-u oklep lub remis który daje nam Mistrza i koniec tematu. A my wygrać w Radomiu i zamknąć wszystkim ryje na kolejne miesiące. Do boju Kolejorz! W zeszłym roku przedostatnia kolejna nasza na Bukowej która nas przybliżyła do Mistrzostwa. Teraz Jagiellonia jedzie tam by dostać od GKS-u oklep lub remis który daje nam Mistrza i koniec tematu. A my wygrać w Radomiu i zamknąć wszystkim ryje na kolejne miesiące. Do boju Kolejorz! RE: Ekstraklasa - koziołek - 14-05-2026 (14-05-2026, 08:48)Icek napisał(a): Ale przecież jeśli skończymy z Jagą z równą ilością punktów, to fety w Poznaniu na bank nie będzie. Matematyka. Wiem ale chciałem tamten warunek sprostować. RE: Ekstraklasa - Mosina - 14-05-2026 (14-05-2026, 09:22)Zabal napisał(a): W zeszłym roku przedostatnia kolejna nasza na Bukowej która nas przybliżyła do Mistrzostwa. Teraz Jagiellonia jedzie tam by dostać od GJS-u oklep lub remis który daje nam Mistrza i koniec tematu. czysto formalnie, ich remis w Katowicach nie daje nam mistrzostwa dlatego scenariusz "my wygrać w Radomiu i wszystkim zamknąć ryje" - to najlepszy scenariusz. wierzę w Nielsa i jego pragmatyczne podejście, widać że chociaż on się nie podpala, jeśli wierzyć jego słowom nawet nie zna innych meczów i scenariuszy - więc będzie nastawiał zespół tak jak należy, czyli jedziemy po zwycięstwo. RE: Ekstraklasa - rojber - 14-05-2026 Ja liczę, że limit szczęścia Jaga wykorzystała. Ślizgnęli się w meczu ze śledziami. Wczoraj wygrali mimo, że to Raków miał od chuja sytuacji i był po prostu lepszy. Liczę też na to, że GKS będzie chciał wykorzystać niepowtarzalną szansę na puchary. W przyszłych latach taka szansa może się już nie zdarzyć. Dojdzie pewnie bogaty Widzew i podłączy się pod walkę o pucharu, Legia też pewnie się ogarnie, niewiadomo jak Wisła Kraków. RE: Ekstraklasa - secret - 14-05-2026 Mam nadzieję, że w szatni wśród piłkarzy nie ma takiej nerwówki i wyliczeń jak na forum ![]() PO SWOJE |