![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Skorpion - 15-05-2026 Oni są już dawno na wakacjach. Choć Buric dzisiaj robił cuda. RE: Ekstraklasa - galis - 15-05-2026 Arka miała jeszcze mniej w meczu z nami... szkoda że nie wywarli presji na Gieksie ale i tak dużo zrobili dobrego RE: Ekstraklasa - Sultan - 15-05-2026 Przecież oni popchnęli właśnie GKS wyżej. Do Białego pojadą z leżakami RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 15-05-2026 GKS też pewnie nie chce pucharów więc Jagiellonia te dwa mecze pewnie wygra co im zostały, jeszcze Legia się wciśnie na 5 miejsce oby nie.
RE: Ekstraklasa - Mosina - 15-05-2026 Ale to Zagłębie wygrało z Górnikiem w Zabrzu. To po prostu słabe zespoły są. Jaga się wybija przynajmiej wynikami ostatnio. Bo z tą właśnie Pogonią prawie wypuściła wygraną. A z Rakowem mieli mnóstwo farta. Dobrze że nie musimy się na nikogo oglądać. Wygrać jeden z dwóch pozostałych meczów. RE: Ekstraklasa - rojber - 15-05-2026 To miejmy nadzieję, że Radomiak i Petrochemia też tych pucharów nie chcą. Co by były równe szanse w walce o MP
RE: Ekstraklasa - Adzio23 - 15-05-2026 Ta wygrana Zagłębia w Zabrzu to uśmiech losu w naszą stronę. Nie oglądajmy się już na nikogo, tylko zwycięstwo, RE: Ekstraklasa - Pekol - 15-05-2026 Z dzisiejszej perspektywy ta wygrana raczej była bez większego znaczenia RE: Ekstraklasa - Mosina - 15-05-2026 Rozwiń? Z dzisiejszej czyli po tym jak przegrali? Gdyby wygrali to by mieli więcej pkt niż Jaga RE: Ekstraklasa - Pekol - 15-05-2026 Możliwe, że w niedzielę będziemy mądrzejsi ale na ten moment tak czy inaczej potrzebowalibyśmy 1 zwycięstwa więc bez znaczenia. Jeżeli jutro nie wygramy a Jaga wtopi to będzie miał znaczenie. Trochę pokrętnie ale tak na to patrzę |