Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - Skorpion - 15-05-2026

Oni są już dawno na wakacjach. Choć Buric dzisiaj robił cuda.


RE: Ekstraklasa - galis - 15-05-2026

Arka miała jeszcze mniej w meczu z nami... szkoda że nie wywarli presji na Gieksie ale i tak dużo zrobili dobrego


RE: Ekstraklasa - Sultan - 15-05-2026

Przecież oni popchnęli właśnie GKS wyżej. Do Białego pojadą z leżakami


RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 15-05-2026

GKS też pewnie nie chce pucharów więc Jagiellonia te dwa mecze pewnie wygra co im zostały, jeszcze Legia się wciśnie na 5 miejsce Big Grin oby nie.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 15-05-2026

Ale to Zagłębie wygrało z Górnikiem w Zabrzu. To po prostu słabe zespoły są. Jaga się wybija przynajmiej wynikami ostatnio. Bo z tą właśnie Pogonią prawie wypuściła wygraną. A z Rakowem mieli mnóstwo farta. Dobrze że nie musimy się na nikogo oglądać. Wygrać jeden z dwóch pozostałych meczów.


RE: Ekstraklasa - rojber - 15-05-2026

To miejmy nadzieję, że Radomiak i Petrochemia też tych pucharów nie chcą. Co by były równe szanse w walce o MPWink


RE: Ekstraklasa - Adzio23 - 15-05-2026

Ta wygrana Zagłębia w Zabrzu to uśmiech losu w naszą stronę.
Nie oglądajmy się już na nikogo, tylko zwycięstwo,


RE: Ekstraklasa - Pekol - 15-05-2026

Z dzisiejszej perspektywy ta wygrana raczej była bez większego znaczenia


RE: Ekstraklasa - Mosina - 15-05-2026

Rozwiń?

Z dzisiejszej czyli po tym jak przegrali? Gdyby wygrali to by mieli więcej pkt niż Jaga


RE: Ekstraklasa - Pekol - 15-05-2026

Możliwe, że w niedzielę będziemy mądrzejsi ale na ten moment tak czy inaczej potrzebowalibyśmy 1 zwycięstwa więc bez znaczenia. Jeżeli jutro nie wygramy a Jaga wtopi to będzie miał znaczenie. Trochę pokrętnie ale tak na to patrzę