![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - galis - 15-05-2026 Jak bez znaczenia? Wygrywając dziś Gieksa byłaby na musiku a Zagłębie dalej w grze o puchary. Finalnie Jaga miałaby dwa mecze z drużynami walczącymi o puchary a tak ma plażę. RE: Ekstraklasa - Mosina - 15-05-2026 No i pięknie. Widzew przegrywa z Koroną. W niedzielę Lechia wygrywa z Legią, a za tydzień Widzew - Myśliwiec
RE: Ekstraklasa - Antonio - 15-05-2026 Jak Piast będzie bezpieczny to przegra z Widzewem. Taka to drużyna jest. RE: Ekstraklasa - galis - 15-05-2026 Grają teraz z Rakowem więc raczej w ostatniej kolejce będą mieć swój mały finał RE: Ekstraklasa - Mosina - 15-05-2026 (15-05-2026, 22:14)galis napisał(a): Jak bez znaczenia? Wygrywając dziś Gieksa byłaby na musiku a Zagłębie dalej w grze o puchary. Finalnie Jaga miałaby dwa mecze z drużynami walczącymi o puchary a tak ma plażę. A co to by zmieniło dla Gksu? I tak by byli tam gdzie są czyli na ostatnim pucharowym. I gdzie jest ta plaża? Zresztą w obu meczach? RE: Ekstraklasa - galis - 15-05-2026 Nie, Gieksa byłaby na szóstym więc juz nie pucharowym, miała trzy punkty straty do Zagłębia i jeszcze Płock mógłby ich dojść więc musieliby z Jagą. Do tego Płock już by nie miał szans ich wyprzedzić więc nie groziłyby mu puchary w meczu z nami. Natomiast fakt, mecze Jagi to jeszcze nie plaża bo Zagłębie może jeszcze walczyć o puchary RE: Ekstraklasa - Mosina - 15-05-2026 My ciągle mowimy co by było gdyby Zagłębie nie wygrało z Górnikiem?
RE: Ekstraklasa - Antonio - 15-05-2026 W przypadku wygranej Widzewa z Piastem do jego spadku są potrzebne: - 6 punktów Lechii - 2 punkty Cracovii - 3 punkty Piasta - dla pewności po 1 punkcie Motoru i Korony. Jak zremisują z Piastem to Lechia potrzebuje już nie 6 punktów a 3 Do tego włącza się do gry Arka która zdobywając 6 punktów może ich przeskoczyć w tabeli. Jak Lechia pociśnie Legię w niedzielę to moim zdaniem nic nie uratuje Widzewa. RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 16-05-2026 Swoją drogą, to Mrozek zjada Dragowskiego na śniadanie. Mam nadzieję, że zostanie wybrany najlepszym bramkarzem ligi. RE: Ekstraklasa - rojber - 16-05-2026 Obudziłem się i tak zacząłem na spokojnie się zastanawiać. Dlaczego GKS czy Zagłębię miałyby odpuścić puchary? Raz, że im wyższe miejsce w lidze to większa kasa a dwa to zawsze można odpuścić pierwszą rundę w Europie i tyle. Poza tym sami zawodnicy mogliby chcieć się pokazać i powalczyć o jakiś angaż w lepszym klubie. Nie wiem, może to moje życzeniowe myślenie co by Jaga nie miała za lekko… |