Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 16-05-2026

Cracovia walczy. Jak Pasy dowiozą, utrzymanie stanie się faktem.


RE: Ekstraklasa - Ziober80 - 16-05-2026

I się na walczyli


RE: Ekstraklasa - marekst - 16-05-2026

No zachowanie obrońców przy drugim golu dla Motoru to jakiś pierdolony skandal


RE: Ekstraklasa - galis - 16-05-2026

I dowieźli... kupę w majtach
Jeszcze jeden taki sezon I chyba zacznę wierzyć w potęgę Sponsorów Bukmacherów


RE: Ekstraklasa - Mosina - 16-05-2026

Czubak x 2. Życie z 9 w formie jest łatwiejsze


RE: Ekstraklasa - Marcin1984 - 16-05-2026

Powinien byś zakaz sponsorowania przez zakłady bukmacherskie, Wisła pewnie odda kolejny mecz Smile


RE: Ekstraklasa - Ziober80 - 16-05-2026

Kończmy juz dzisiaj ten sezon
Kabarety tylko w okresie wakacyjnym ?


RE: Ekstraklasa - Harley - 16-05-2026

Z całym szacunkiem do Kibolskiej Zgody ale takie drużyny jak Cracovia czy Arka.. ich miejsce jest w 1.lidze


RE: Ekstraklasa - koziołek - 16-05-2026

Nie no Cracovia to jednak inna sytuacja. Tam jest to w klubie tak skomplikowane, z ciężko o wyniki.


RE: Ekstraklasa - Zabal - 16-05-2026

Ladies and Gentlemen - we have the 2026 Polish Champion!