![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - secret - 17-05-2026 (17-05-2026, 19:48)galis napisał(a): Spokojnie, Gieksa albo Zagłębie punkt ugra a to wystarczy Legia u siebie z Motorem GKS na wyjeździe z Pogonią Zagłębie na wyjeździe z Jagiellonią ... RE: Ekstraklasa - marekst - 17-05-2026 bankowo już kurwy do szczecina wysla odpowiednich ludzi aby gieksa przejebala RE: Ekstraklasa - Antonio - 17-05-2026 No i prawidłowo. Nic tak nie pomoże w przebudowie Legii jak lipcowy wyjazd do Kazachstanu albo Azerbejdżanu. RE: Ekstraklasa - galis - 17-05-2026 ale pieniądze z pucharów już tak, zaś ich brak pomoże w dalszej degrengoladzie RE: Ekstraklasa - Antonio - 17-05-2026 Za LKE są takie psie pieniądze, że idzie to zarobić jednym transferem out. RE: Ekstraklasa - marekst - 17-05-2026 nie podawac kurwom zadnego tlenu, a tym bardziej pieniedzy, niech zdychaja RE: Ekstraklasa - galis - 17-05-2026 (17-05-2026, 20:58)Antonio napisał(a): Za LKE są takie psie pieniądze, że idzie to zarobić jednym transferem out. Ty tak na poważnie? Zarobili 5 mln euro nie licząc dni meczowych. Teraz mi napisz kogo mogą sprzedać za ponad 5 mln? RE: Ekstraklasa - Antonio - 17-05-2026 Ile meczów zagrał u nich Ziółkowski zanim poszedł do Romy za 6 mln? Kasy z przyszłorocznej LKE nie dostaną na letnie okienko przecież. RE: Ekstraklasa - Kris - 17-05-2026 Dobra, już się tak nie spinajcie, bo zdaje się, że problem warszawskich w pucharach sam się rozwiązał. Haditaghi (właściciel Pogoni) po dzisiejszym meczu w Gdańsku znów podniósł swoją tezę na Twitterze, że Legia jest specjalnie traktowana przez sędziów. Rzuciło się na niego całe stado kibiców spod "elki" i jednemu z nich odpisał (cytat): "Twój akt urodzenia powinien być formalnym listem przeprosin od producenta prezerwatyw". Jak na moje to Gieksa jednak zapunktuje za tydzień w Szczecinie
RE: Ekstraklasa - galis - 17-05-2026 (17-05-2026, 22:33)Antonio napisał(a): Ile meczów zagrał u nich Ziółkowski zanim poszedł do Romy za 6 mln? Kasy z przyszłorocznej LKE nie dostaną na letnie okienko przecież. Czterdzieści, w tym 8 w LKE Więc kto za te 6 baniek? Leszczyński z dwoma występami do tej pory? Skoro nie zagrają w pucharach to kogo wypromują? |