Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - secret - 17-05-2026

(17-05-2026, 19:48)galis napisał(a): Spokojnie, Gieksa albo Zagłębie punkt ugra a to wystarczy

Legia u siebie z Motorem
GKS na wyjeździe z Pogonią 
Zagłębie na wyjeździe z Jagiellonią
...


RE: Ekstraklasa - marekst - 17-05-2026

bankowo już kurwy do szczecina wysla odpowiednich ludzi aby gieksa przejebala


RE: Ekstraklasa - Antonio - 17-05-2026

No i prawidłowo. Nic tak nie pomoże w przebudowie Legii jak lipcowy wyjazd do Kazachstanu albo Azerbejdżanu.


RE: Ekstraklasa - galis - 17-05-2026

ale pieniądze z pucharów już tak, zaś ich brak pomoże w dalszej degrengoladzie


RE: Ekstraklasa - Antonio - 17-05-2026

Za LKE są takie psie pieniądze, że idzie to zarobić jednym transferem out.


RE: Ekstraklasa - marekst - 17-05-2026

nie podawac kurwom zadnego tlenu, a tym bardziej pieniedzy, niech zdychaja


RE: Ekstraklasa - galis - 17-05-2026

(17-05-2026, 20:58)Antonio napisał(a): Za LKE są takie psie pieniądze, że idzie to zarobić jednym transferem out.

Ty tak na poważnie? Zarobili 5 mln euro nie licząc dni meczowych. Teraz mi napisz kogo mogą sprzedać za ponad 5 mln?


RE: Ekstraklasa - Antonio - 17-05-2026

Ile meczów zagrał u nich Ziółkowski zanim poszedł do Romy za 6 mln? Kasy z przyszłorocznej LKE nie dostaną na letnie okienko przecież.


RE: Ekstraklasa - Kris - 17-05-2026

Dobra, już się tak nie spinajcie, bo zdaje się, że problem warszawskich w pucharach sam się rozwiązał.

Haditaghi (właściciel Pogoni) po dzisiejszym meczu w Gdańsku znów podniósł swoją tezę na Twitterze, że Legia jest specjalnie traktowana przez sędziów. Rzuciło się na niego całe stado kibiców spod "elki" i jednemu z nich odpisał (cytat): "Twój akt urodzenia powinien być formalnym listem przeprosin od producenta prezerwatyw".

Jak na moje to Gieksa jednak zapunktuje za tydzień w Szczecinie  Big Grin


RE: Ekstraklasa - galis - 17-05-2026

(17-05-2026, 22:33)Antonio napisał(a): Ile meczów zagrał u nich Ziółkowski zanim poszedł do Romy za 6 mln? Kasy z przyszłorocznej LKE nie dostaną na letnie okienko przecież.

Czterdzieści, w tym 8 w LKE 
Więc kto za te 6 baniek? Leszczyński z dwoma występami do tej pory? Skoro nie zagrają w pucharach to kogo wypromują?