![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 19-05-2026 Interia donosi, że proces poszukiwań alternatywy dla Nielsa trwa od grudnia, zajmuje się tym firma zewnętrzna. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 19-05-2026 Nie Interia tylko Prezes mówił o tym dzis w TVP sport. a dokładnie wczoraj wieczorem Że jeśli zbliża się kontrakt do końca to muszą mieć alternatywę na wypadek gdyby strony się nie dogadały. I że robią to przez firmę zewnętrzną co kompletnie nie dziwi bo tak się robi szczególnie w przypadku kluczowych stanowisk w każdej firmie. To już ja dopowiadam. W ogóle dłuższa ok 25' rozmowa. Polecam RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 19-05-2026 Dokładnie, tu bardziej chodziło o to, że wyciągnęli wnioski i nie chcą być zaskoczeni lub działać na szybko. W tym przypadku wiedząc, że za pół roku kończy się kontrakt z NF i nie mając pewności, że współpraca będzie dalej kontynuowana chcieli poprzez firmę zewnętrzną znaleźć jak najlepszego kandydata. E: turecki portal haberturk.com donosi, że odejście Lisa jest przesądzone a jego nowym klubem będzie najprawdopodobniej Lech Poznań. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 19-05-2026 (19-05-2026, 12:18)rojber napisał(a): To kto tam trafia i jaka jest tam atmosfera to jedno ale to, że Dobrzyckiego stać by lekkim dytkiem płacić krocie to drugie. Przyjdzie tam w końcu jakiś ogarnięty dyrektorek sportowy i znajdzie takiego Palme czy Aliego i powie, że to będzie kot ale trzeba mu sypnąć 2 mln euro rocznie to Dobrzycki to zrobi. Możemy zaklinać rzeczywistość ale wcześniej czy później oni się tam ogarną i takie kwoty mogą być dla nich jak najbardziej realne. Cały czas "Dobrzyckiego stać" a skąd w ogóle taka wiedza, że go stać? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 19-05-2026 Możecie dywagacje o szmacie i żydzewie przenieść do wątku Ekstraklasa? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 19-05-2026 Z wiedzy o majątku i deklaracjach zainteresowanego RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 19-05-2026 Aha. Czyli ma duży majątek więc go stać. Ok. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 19-05-2026 @rojber Skąd w ogóle to info o dogadanym Alim z Widzewem? RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 19-05-2026 (19-05-2026, 13:26)Antonio napisał(a): Aha. Czyli ma duży majątek więc go stać. Ok. No nie k... wydał lekką ręką ponad 20 mln euro i go nie stać... @SpokoLoko info dostałem od znajomego. Z czystej ciekawości wrzuciłem sobie w neta i jest kilka artykułów o tym. Natomiast czy to prawda to nie mam pojęcia, dlatego wrzuciłem to raczej jako ciekawostkę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 19-05-2026 To, że Dobrzycki w końcu się ogarnie, wcale nie jest takie oczywiste. Na krajowym podwórku mamy przykład Mioduskiego, który przez ostatnie lata bije rekordy w przepalaniu pieniędzy. W Anglii mamy Chelsea - sprawdźcie, ile oni tam wywalili pieniędzy w błoto po zmianach właścicielskich, jaka kasa na transfery, jaka rotacja itd. I gdzie oni są? Majątek Dobrzyckiego jest szacowany na 1 mld EUR. Ale przecież w to wliczają się jego udziały w Panattoni i innych biznesach, nieruchomości itd. To wcale nie jest tak, że coroczne przepalanie kilkudziesięciu mln EUR bez jakiegokolwiek postępu, nie spowoduje, że zacznie się po prostu zastanawiać nad rzuceniem zabaweczek, gdyż po prostu zacznie się to odbijać na jego majątku. To nie są czasy Cupiała, gdzie poza Wisłą nie było dookoła w polskiej piłce pieniędzy, klubów tak rozwiniętych, jak chociażby my itd...A i on w końcu dał sobie spokój z powodów finansowych. Deklaracje? A czego oczekiwaliście, że facet który robi tyle szumu szastaniem kasy powie, że "mamy swoje ograniczenia finansowo-czasowe itd"? Wydał 20 mln lekką ręką? No wydał. Ale co to jest 20 mln w dzisiejszej piłce, gdy wchodzisz do klubu na pułapie, na jakim jest Widzew, nie mając za bardzo innych źródeł wpływów do niego, tylko swój majątek? Przekonanie na forum o tym, że jemu się uda jest na tym samym poziomie, co przekonanie sprzed kilku lat o tym, że Rutkom się nie uda doprowadzić do sytuacji, w której na pięć mistrzostw zdobywamy trzy, w tym raz grając w pucharach na wiosnę. |