![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 19-05-2026 Ja tam cieszę się że mamy swoją polityke i nie dajemy się wpuścić w jakieś przedszkolne wojenki o nibygwiazdy z legią czy widzewem. Bądźmy ponad to. My nie musimy niczego udowadniać. To oni są na musiku. Dawać tego Lisa, LO ( kluczowy ruch), Palmę i ew kogoś do konkurencji z Ishakiem i bedzie dobrze. RE: Ekstraklasa - Antonio - 19-05-2026 Nie. Wątek dotyczy czy lepiej robić przebudowę grając puchary czy lepiej sobie odpuścić i ja powiedziałem, że lepiej położyć lagę a potencjalną forsę wyciągnąć z transferu za rok. RE: Ekstraklasa - Mosina - 19-05-2026 Ale to zależy w jakiej sytuacji jest Klub. Finansowej. Przypomnę że gdybyśmy się nie połakomili na puchary to by nam nie wypominano grania na licencji Amici. Trudno zrezygnować z kilku baniek tak dobrowolnie RE: Ekstraklasa - Pekol - 19-05-2026 W idealnym świecie możesz położyć lachę na puchary, wtedy kiedy będziesz miał bezbłędny sezon i finansowo jest ok, w innym przypadku nie masz za co przebudować tej kadry a konkurencja cały czas Ci ucieka jeśli tam gra. RE: Ekstraklasa - Antonio - 19-05-2026 Ale kasy za puchary nie dostaje się przed eliminacjami tylko po sezonie o ile dobrze myślę więc i tak Legia musi budować na kredyt. RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026 (19-05-2026, 21:45)Mosina napisał(a): Ale to zależy w jakiej sytuacji jest Klub. Finansowej. Przypomnę że gdybyśmy się nie połakomili na puchary to by nam nie wypominano grania na licencji Amici. Trudno zrezygnować z kilku baniek tak dobrowolnie W samo sedno. Najgorsze jest to, że jak dobrze pamiętam szybko odpadliśmy i zapewne ..uja zarobiliśmy a smród z Amicą Poznań ciągnie się do dziś i ciągnąć będzie chyba do końca świata...
RE: Ekstraklasa - marekst - 20-05-2026 Ale przecież my nie gramy na ich licencji "bo puchary", tylko po prostu innej możliwości nie było (długi+sprawa z Reissem) RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026 A ja myślałem, że zagraliśmy na licencji Amici by zagrać w pucharach (Amica zajęła miejsce premiowane grą w Europie) a w kolejnym sezonie już wystąpiliśmy o licencję jako Lech Poznań. RE: Ekstraklasa - Antonio - 20-05-2026 Połasiliby się na Puchar Intertoto z którego wypadli po pierwszym dwumeczu granym w połowie czerwca? To nie było tak, że Graliśmy na tej licencji na której graliśmy bo była pewniejsza? RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026 Ja żyłem w przekonaniu, że zagraliśmy ten jeden sezon na licencji Amici bo były puchary. Jeśli jednak były inne ku temu powody to z miłą chęcią się dowiem. |