Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026

Karuzela plotkarska ruszyła pełną parą, teraz Kwiecień łączony jest z Górnikiem ZabrzeWink


RE: Ekstraklasa - galis - 20-05-2026

Bergier ukarany, 10 koła w plecy ale co sobie poruchał to jego  Smile


RE: Ekstraklasa - Mosina - 20-05-2026

Pululu odrzucił 2gi raz ofertę Jagi więc najprawdopodobniej odchodzi. Pewnie go nie weźmiemy....chociaż? uważam że na łączenie Eu i PL by się mega przydał.


RE: Ekstraklasa - joseph - 24-05-2026

Zapętliłem sobie filmik z Żylety i "Legia w pucharach" - miód na moje uszy Wink


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 24-05-2026

Z ogromnym smutkiem odnotowuję duży zjazd wymagań ich trybun. Kiedyś tylko mistrz się liczył, a teraz radocha z okazji piątego miejsca dającego Ligę kurwa Konferencji, które ostatecznie Wędrychowski zamienił na szóste i brak nawet Ligi kurwa Konferencji.
Dobrze, że zweryfikowali standardy.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 24-05-2026

Lechia walczy! O co nie wiem Big Grin ale dziś poszło płaczliwe info, że składają odwołanie gdzieś tam i chcą 5 pkt. Będą jaja? czy raczej płacz i rozpacz?


RE: Ekstraklasa - Jerry2015 - 24-05-2026

Ch… w dupę i jednym i drugim. Stolycy nie można podawać tlenu finansowego i Gieksa się w to pięknie wpisała Smile Betony to żenujący klub więc niech lecą


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 24-05-2026

Stolica to idzie od ściany do ściany i teraz biorą Polaków z niższych lig. A Lechia

,,„Lechia Gdańsk – w wyniku sportowej rywalizacji – zakończyła sezon 2025/2026 na 12. miejscu. 16. pozycja jest efektem podjętej przez PZPN niezgodnej z prawem decyzji o odjęciu klubowi punktów, wobec której wyrażamy stanowczy sprzeciw.

Sprawa ta pozostaje obecnie przedmiotem postępowania odwoławczego prowadzonego przed Trybunałem Arbitrażowym ds. Sportu (CAS) w Lozannie.

Zarówno kibice Biało-Zielonych, jak i cała opinia publiczna, będą regularnie informowani o dalszym przebiegu postępowania oraz o jego finalnym rozstrzygnięciu.”

Żenujące oświadczenie. Dobrze, że nie napisali, że się mistrzami czują Big Grin najlepszy był komentarz. że gdyby im zabrakło 5 pkt do pucharów to wydzwaniali by po rywalach GKS i mówili, że grają z nimi Big Grin


RE: Ekstraklasa - Onufry - 24-05-2026

(24-05-2026, 10:21)strzelisty jupiter napisał(a): Z ogromnym smutkiem odnotowuję duży zjazd wymagań ich trybun. Kiedyś tylko mistrz się liczył, a teraz radocha z okazji piątego miejsca dającego Ligę kurwa Konferencji, które ostatecznie Wędrychowski zamienił na szóste i brak nawet Ligi kurwa Konferencji.
Dobrze, że zweryfikowali standardy.

Teraz narracja się zmieniła i twierdzą, że puchary byłyby obciążeniem, a Papszun grając raz w tygodniu pozamiata ligę. Smile


RE: Ekstraklasa - Mosina - 24-05-2026

Tak to jest jak się pobłaża. Lechia powinna nie otrzymać licencji i spaść do 1 ligi rok temu. I nie było by tematu. Dostali najmniejszy wymiar kary.