![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026 Karuzela plotkarska ruszyła pełną parą, teraz Kwiecień łączony jest z Górnikiem Zabrze
RE: Ekstraklasa - galis - 20-05-2026 Bergier ukarany, 10 koła w plecy ale co sobie poruchał to jego
RE: Ekstraklasa - Mosina - 20-05-2026 Pululu odrzucił 2gi raz ofertę Jagi więc najprawdopodobniej odchodzi. Pewnie go nie weźmiemy....chociaż? uważam że na łączenie Eu i PL by się mega przydał. RE: Ekstraklasa - joseph - 24-05-2026 Zapętliłem sobie filmik z Żylety i "Legia w pucharach" - miód na moje uszy
RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 24-05-2026 Z ogromnym smutkiem odnotowuję duży zjazd wymagań ich trybun. Kiedyś tylko mistrz się liczył, a teraz radocha z okazji piątego miejsca dającego Ligę kurwa Konferencji, które ostatecznie Wędrychowski zamienił na szóste i brak nawet Ligi kurwa Konferencji. Dobrze, że zweryfikowali standardy. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 24-05-2026 Lechia walczy! O co nie wiem ale dziś poszło płaczliwe info, że składają odwołanie gdzieś tam i chcą 5 pkt. Będą jaja? czy raczej płacz i rozpacz?
RE: Ekstraklasa - Jerry2015 - 24-05-2026 Ch… w dupę i jednym i drugim. Stolycy nie można podawać tlenu finansowego i Gieksa się w to pięknie wpisała Betony to żenujący klub więc niech lecą
RE: Ekstraklasa - Skorpion - 24-05-2026 Stolica to idzie od ściany do ściany i teraz biorą Polaków z niższych lig. A Lechia ,,„Lechia Gdańsk – w wyniku sportowej rywalizacji – zakończyła sezon 2025/2026 na 12. miejscu. 16. pozycja jest efektem podjętej przez PZPN niezgodnej z prawem decyzji o odjęciu klubowi punktów, wobec której wyrażamy stanowczy sprzeciw. Sprawa ta pozostaje obecnie przedmiotem postępowania odwoławczego prowadzonego przed Trybunałem Arbitrażowym ds. Sportu (CAS) w Lozannie. Zarówno kibice Biało-Zielonych, jak i cała opinia publiczna, będą regularnie informowani o dalszym przebiegu postępowania oraz o jego finalnym rozstrzygnięciu.” Żenujące oświadczenie. Dobrze, że nie napisali, że się mistrzami czują najlepszy był komentarz. że gdyby im zabrakło 5 pkt do pucharów to wydzwaniali by po rywalach GKS i mówili, że grają z nimi
RE: Ekstraklasa - Onufry - 24-05-2026 (24-05-2026, 10:21)strzelisty jupiter napisał(a): Z ogromnym smutkiem odnotowuję duży zjazd wymagań ich trybun. Kiedyś tylko mistrz się liczył, a teraz radocha z okazji piątego miejsca dającego Ligę kurwa Konferencji, które ostatecznie Wędrychowski zamienił na szóste i brak nawet Ligi kurwa Konferencji. Teraz narracja się zmieniła i twierdzą, że puchary byłyby obciążeniem, a Papszun grając raz w tygodniu pozamiata ligę.
RE: Ekstraklasa - Mosina - 24-05-2026 Tak to jest jak się pobłaża. Lechia powinna nie otrzymać licencji i spaść do 1 ligi rok temu. I nie było by tematu. Dostali najmniejszy wymiar kary. |