![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 24-05-2026 Betony to hipokryci. Wytykają nam w co drugim swoim zdaniu Amicę, a sami zapoczątkowali temat fuzji w latach 90. Najlepsze, że począwszy od Olimpii/Lechii przez jakieś fuzje z Bałtykami kupowali w ten sposób sobie za każdym razem awanse. Chyba są rekordzistą liczby fuzji w Polsce. Jeździli do PZPNu do Dziurowicza, żeby uznał fuzje. Teraz pierdolą, że byli przeciwni, że niby nie uznawali, protestowali... bijąc ówczesne rekordy frekwencji. Do tej pory na meczach wiszą ich fany z tamtego okresu (Ultras Lechia). Dopiero, gdy spadali z ligi to zaczęli "nie uznawać fuzji". Yebać ich. Banda hipokrytów z kompleksami nic więcej. RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 24-05-2026 Ci by nie mówić, to Słoniki spadając pociągnęły za sobą całe ekstraklasowe Pomorze, dobijając i Arkę, i Lechię na finiszu. RE: Ekstraklasa - MichalM - 24-05-2026 @Mosina, Ty pisałeś coś o "zawieszeniu" kary dla Lechii w przypadku gdy? Jak to wygląda? RE: Ekstraklasa - Mosina - 24-05-2026 Już nie pamiętam szczegółów. Ale konkluzja była że mogą się cmoknąć w pompkę RE: Ekstraklasa - Skorpion - 24-05-2026 Najlepsze jest to, że mogą się starać o odszkodowanie w tej całej Lozannie a nie o przywrócenie pkt bo tego im nikt nie może zrobić. Czyli generalnie są w dupie po całości.
RE: Ekstraklasa - rojber - 25-05-2026 Makuszewski wieszczy odejście Siemieńca i Masłowskiego. Ten pierwszy ma rzekomo klauzulę odejścia do zagranicznej ligi. RE: Ekstraklasa - Janiko - 25-05-2026 Wojciech Monka - Obrońca sezonu! Niels Freseriksen - Trenerem sezonu! RE: Ekstraklasa - Mosina - 25-05-2026 Brawo dla obu Panów. Niech tylko Wojtek nie weźmie przykładu z innego obrońcy sezonu RE: Ekstraklasa - Skorpion - 25-05-2026 Żenująca gala Lech powinien ją opuścić. Dziadowskie wybory kolesi. Po kapitanie czy Alim widać że chyba do końca zadowolony nie jest. RE: Ekstraklasa - Róża - 25-05-2026 No i to: weźcie sobie sami trofeum za Mistrzostwo. Dla mnie bezczelność. |