Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - SpokoLoko - 24-05-2026

Betony to hipokryci. Wytykają nam w co drugim swoim zdaniu Amicę, a sami zapoczątkowali temat fuzji w latach 90. Najlepsze, że począwszy od Olimpii/Lechii przez jakieś fuzje z Bałtykami kupowali w ten sposób sobie za każdym razem awanse. Chyba są rekordzistą liczby fuzji w Polsce. Jeździli do PZPNu do Dziurowicza, żeby uznał fuzje. Teraz pierdolą, że byli przeciwni, że niby nie uznawali, protestowali... bijąc ówczesne rekordy frekwencji. Do tej pory na meczach wiszą ich fany z tamtego okresu (Ultras Lechia). Dopiero, gdy spadali z ligi to zaczęli "nie uznawać fuzji". Yebać ich. Banda hipokrytów z kompleksami nic więcej.


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 24-05-2026

Ci by nie mówić, to Słoniki spadając pociągnęły za sobą całe ekstraklasowe Pomorze, dobijając i Arkę, i Lechię na finiszu.


RE: Ekstraklasa - MichalM - 24-05-2026

@Mosina, Ty pisałeś coś o "zawieszeniu" kary dla Lechii w przypadku gdy?
Jak to wygląda?


RE: Ekstraklasa - Mosina - 24-05-2026

Już nie pamiętam szczegółów. Ale konkluzja była że mogą się cmoknąć w pompkę


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 24-05-2026

Najlepsze jest to, że mogą się starać o odszkodowanie w tej całej Lozannie a nie o przywrócenie pkt Big Grin bo tego im nikt nie może zrobić. Czyli generalnie są w dupie po całości.


RE: Ekstraklasa - rojber - 25-05-2026

Makuszewski wieszczy odejście Siemieńca i Masłowskiego. Ten pierwszy ma rzekomo klauzulę odejścia do zagranicznej ligi.


RE: Ekstraklasa - Janiko - 25-05-2026

Wojciech Monka - Obrońca sezonu!
Niels Freseriksen - Trenerem sezonu!


RE: Ekstraklasa - Mosina - 25-05-2026

Brawo dla obu Panów. Niech tylko Wojtek nie weźmie przykładu z innego obrońcy sezonu


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 25-05-2026

Żenująca gala Lech powinien ją opuścić. Dziadowskie wybory kolesi. Po kapitanie czy Alim widać że chyba do końca zadowolony nie jest.


RE: Ekstraklasa - Róża - 25-05-2026

No i to: weźcie sobie sami trofeum za Mistrzostwo. Dla mnie bezczelność.