![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Skorpion - 25-05-2026 Oklaski chujowe. Podnieta prowadzących z zwycięstwa jakiś odpadów w kategoriach gdzie Nasi byli lepsi. I zero radości albo wymuszana. Generalnie dziadostwo w pizdu. RE: Ekstraklasa - MichalM - 25-05-2026 Ta gala to jakby na siłę była robiona. Prowadzący dno, publika słaba - zmęczeni, ziewający. Tortem był Kulesza, który wysłowić się nie potrafi, a wisieńką to co Antonio napisał. RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 25-05-2026 Była jakaś szpileczka z naszej strony, od Rutkowskiego przypuśćmy, w stronę Kuleszy? W stylu: Panie Czarku, za kwadrans masz Pan banę i musisz Pan zdążyć. RE: Ekstraklasa - Pabloo - 25-05-2026 Typowa gala ESA. Dwóch prowadzących czyli gospodarzy na scenie, puchar na podium i tekst "niech sobie wezmą, śmiało". Nikt nic nie wie, trener zdziwiony dostaje puchar, Ishak zdezorientowany wywołany do mikrofonu, po czym na przywitanie ironiczne gratulacje dla Szwecji za awans. Że-na-da. Poza tym, wiadomo 32-letni Bartosz Nowak super-hiper-gwiazda ligi. I klasyczny Kulesza, którego znów przerosło zadanie złożenia jednego składnego zdania. RE: Ekstraklasa - Mosina - 25-05-2026 Z wypowiedzi Kuleszy będą dobre shorty. To jest dzban jednak RE: Ekstraklasa - MichalM - 25-05-2026 (25-05-2026, 21:59)strzelisty jupiter napisał(a): Była jakaś szpileczka z naszej strony, od Rutkowskiego przypuśćmy, w stronę Kuleszy? W stylu: Panie Czarku, za kwadrans masz Pan banę i musisz Pan zdążyć. Nie, nie było aczkolwiek Rutkowski rzucił do wszystkich coś w stylu, że mają nie nie martwić bo Lech nie ma monopolu na wygrywanie. Dawno, nie było gali na tak żenującym poziomie. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 25-05-2026 Dziadostwo po całości ten Nowak to jest nieporozumienie. Czubak to samo. Generalnie ja bym więcej na miejscu Lecha na takie gówno nie jechał. Wysłać delegację Maję kogoś z rezerw i piątego trenera i niech oni odbierają dla wszystkich nagrody dodatkową chamsko komentując, że gala chujowa. RE: Ekstraklasa - secret - 26-05-2026 Prowadzenie, schemat przekazywania nagród (Nowakowi to hostessy przekazywały zegarek, a Nielsowi Urban zapomniał go dać) to był dramat. I jeszcze ten goguś z inpostu na nagraniu Bramkarz sezonu to był dosyć trudny wybór bo sami przeciętniacy. Bobcek chyba okradziony z najlepszego napastnika sezonu. Nie wiem, ale dla mnie Nowak całkiem zasłużenie wygrał. 12 as, 9 br. Nie wiem w sumie kto inny miałby być MVP sezonu. Zresztą to piłkarze wybierali. RE: Ekstraklasa - Róża - 26-05-2026 Bramkarz Burić, obrońca Janicki, pomocnik Golizadeh, napastnik Bobcek, odkrycie Mońka, MVP Nowak, trener Frederikssen/Gasparik. RE: Ekstraklasa - secret - 26-05-2026 No właśnie! zapomniałem o Regule. Jak on dostał nagrodę to nie mam pojęcia. Tu też piłkarze decydowali jak w przypadku MVP? |