![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - marekst - 26-05-2026 Chyba ogólnie ta cała gala to właśnie wybory piłkarzy/trenerów/dziennikarzy (?), dlatego warto po prostu położyć LACHĘ na tą śmieszną (warszawską) galę. RE: Ekstraklasa - spotlite - 26-05-2026 To zależy od kategorii. Piłkarza sezonu chyba wybierali piłkarze, najlepszych z poszczególnych linii jakaś kapituła (głównie, a może w całości złożona z dziennikarzy), coś tam jeszcze sponsor miał do powiedzenia. Ponadto głosy dziennikarzy oddawane były przed ostatnią kolejką, gdy jeszcze Czubakowi zaliczali pierwszego gola z Cracovią (ostatecznie przypisany Wolskiemu) i przed dwoma trafieniami Bobcka (Bobceka?), gdy mieli: Czubak 19+3 Bobcek 18+6 RE: Ekstraklasa - Antonio - 26-05-2026 Ale tak czysto piłkarsko to Bobcek jest dużo lepszy niż Czubak. RE: Ekstraklasa - koziołek - 26-05-2026 Tylko taki Bobcek wiosną to nie licząc ostatniej kolejki oraz meczu z Lechem to strzelał prawie tylko z karnych, do tego był nieskuteczny. Grał czasem brutalnie. Mnie w sumie nie dziwi a trzeba pamiętać, że głosowali na tego napastnika przed końcem sezonu jak chyba mieli równą ilość bramek. RE: Ekstraklasa - Mosina - 26-05-2026 napastnik sezonu wg mnie nie musi się równać król strzelców. może. ale nie musi. to jest gość na tej pozycji, może mieć x bramek od króla strzelców mniej ale swoją grą, asystami, grą w obronie dawać drużynie więcej niż bramki. ale nie wiem czy tak na to patrzą. a wystarczyło dawać dwie nagrody w tej "kategorii" i byłby spokój: król strzelców i napastnik sezonu
RE: Ekstraklasa - koziołek - 26-05-2026 Najlepszy napastnik Lewandowski, najlepszy piłkarz Messi
RE: Ekstraklasa - Mosina - 29-05-2026 Masłowski do Widzewa? RE: Ekstraklasa - secret - 29-05-2026 Pewnie tak. Niezbyt fajnie bo może tam poukładać i nauczyć cierpliwości. No i na dodatek większy zasięg finansowy - taki jakiego Jagiellonia nie miała. RE: Ekstraklasa - Kris - 29-05-2026 U czerwonej zarazy nie było i nie będzie czegoś takiego jak cierpliwość. Już w tym sezonie głośno mówili o tym, że celowali w podium i może nawet PP przy odrobinie szczęścia, więc po takiej katastrofie sportowej nacisk na sukces w najbliższych rozgrywkach ligowych będzie jeszcze większy. O Masłowskiego nie obawiam się jakoś specjalnie. Prawdę mówiąc cały ostatni rok, a w szczególności wiosna, zweryfikował go wręcz brutalnie w Jadze. Oprócz Pietuszewskiego, który spadł im z nieba, to nie mieli żadnego skrzydłowego na przyzwoitym poziomie. Ciekawą grafikę przygotowało Weszło o kadrze Jagiellonii (chyba nawet jest artykuł na ten temat), zespół który zostawia Masłowski jest w opłakanym stanie, dosłownie 3/4 zawodników do wymiany, albo na kończących się kontraktach. Najbardziej niebezpieczne z naszego punktu widzenia jest przepłacanie i podbieranie zawodników przez Widzew. Podobno był temat na zamkniętym spotkaniu z mediami, że prowadziliśmy już zaawansowane negocjacje z Selahim, ale poszła plotka między agentami i Dobrzycki zaproponował mu więcej pieniędzy. Oni nie mają dobrej siatki skautingu i nasłuchują kogo chcemy my, Raków, Jaga, Legia i oferują lepszy kontrakt. Dlatego od tamtej sytuacji Lech jest jeszcze bardziej szczelny i nic nie mówi o transferach. RE: Ekstraklasa - Mosina - 29-05-2026 Ponoć Masłowski robi sobie przerwę i trafi do Widzewa już po letnim okienku. Jeśli to prawda to tak jakby zaczął pracę pod 2 cześć sezonu |