![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 29-05-2026 Jeśli jest w stałym kontakcie z Dobrzyckim, może nie na pełny etat, ale w czasie odpoczynku od pracy będzie podpowiadał kogo sprowadzić. Chłop trafia z miejsca, gdzie kilka razy musiał oglądać każdą złotówkę, a teraz będzie mógł szastać szeklami na lewo i prawo. O ile faktycznie trafi do zarazy, oczywiście. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 30-05-2026 Dlatego uważam, że bardzo źle się stało, że Widzew nie poleciał. Teraz będzie puszenie się i podkradanie zawodników. RE: Ekstraklasa - Mosina - 30-05-2026 Z innej bajki, Paweł Gołaszewski odchodzi z Poznań vs Warszawa. Lubiłem ten format I przyznam szczerze głównie dzieki niemu i od roku dzięki Rokoszewskiemu. Cztery lata. Szkoda. Pomimo że Warszawiak to jedyny stamtąd normalny. Pewnie idzie na stałe do tv RE: Ekstraklasa - koziołek - 30-05-2026 Niestety nie ![]() Został dyrektorem komunikacji w Legii. Z jednej strony lepiej, że on bo wiemy, że jest w miarę obiektywny i sensowny
RE: Ekstraklasa - Mosina - 30-05-2026 Serio? Słaba ścieżka ale się nie znam na tych klimatach. Był bo mógł. Teraz będzie pracownikiem Legii RE: Ekstraklasa - koziołek - 30-05-2026 No ale mi chodziło o to, że nie będzie na siłę szukał pstryczka Lechowi. Czy słaba ścieżka? Będąc kibicem chciałbym mieć szansę pracować na eksponowanym stanowisku w moim klubie. Zobaczymy czy będzie widoczny w mediach. RE: Ekstraklasa - marekst - 31-05-2026 A więc Wieczysta
RE: Ekstraklasa - Skorpion - 31-05-2026 Ostatni klub w eklapie to Wieczysta. Po co to w eklapie nikt nie wie? Zero dopingu. Puste trybuny minutę po końcowym gwizdku więc brak kibiców. Będzie tylko to siedziało w eklpaie i przepłacało piłkarzy psując rynek. Mam nadzieje,że po roku będzie nara. RE: Ekstraklasa - Róża - 01-06-2026 Wydawało się, że gorzej niż klub ze wsi to już nie będzie. Ale będzie. Z osiedla. RE: Ekstraklasa - raszko - 01-06-2026 Jak będą grać na Wiśle to frekwencja będzie wyższa niż w Niecieczy. Co do "Poznań kontra Warszawa" to najsłabszym ogniwem tego formatu jest red. Dobrasz niestety. Gołaszewski nie krył nigdy komu kibicuje - szanuje. O Lechu zawsze z szacunkiem, w miarę obiektywnie. Poszedł drogą Henszela. |