Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 29-05-2026

Jeśli jest w stałym kontakcie z Dobrzyckim, może nie na pełny etat, ale w czasie odpoczynku od pracy będzie podpowiadał kogo sprowadzić. Chłop trafia z miejsca, gdzie kilka razy musiał oglądać każdą złotówkę, a teraz będzie mógł szastać szeklami na lewo i prawo. O ile faktycznie trafi do zarazy, oczywiście.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 30-05-2026

Dlatego uważam, że bardzo źle się stało, że Widzew nie poleciał. Teraz będzie puszenie się i podkradanie zawodników.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 30-05-2026

Z innej bajki, Paweł Gołaszewski odchodzi z Poznań vs Warszawa. Lubiłem ten format I przyznam szczerze głównie dzieki niemu i od roku dzięki Rokoszewskiemu.
Cztery lata. Szkoda. Pomimo że Warszawiak to jedyny stamtąd normalny.
Pewnie idzie na stałe do tv


RE: Ekstraklasa - koziołek - 30-05-2026

Niestety nie Big Grin
Został dyrektorem komunikacji w Legii.

Z jednej strony lepiej, że on bo wiemy, że jest w miarę obiektywny i sensowny Smile


RE: Ekstraklasa - Mosina - 30-05-2026

Serio? Słaba ścieżka ale się nie znam na tych klimatach. 
Był bo mógł. Teraz będzie pracownikiem Legii


RE: Ekstraklasa - koziołek - 30-05-2026

No ale mi chodziło o to, że nie będzie na siłę szukał pstryczka Lechowi.
Czy słaba ścieżka? Będąc kibicem chciałbym mieć szansę pracować na eksponowanym stanowisku w moim klubie.
Zobaczymy czy będzie widoczny w mediach.


RE: Ekstraklasa - marekst - 31-05-2026

A więc Wieczysta Big Grin


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 31-05-2026

Ostatni klub w eklapie to Wieczysta. Po co to w eklapie nikt nie wie? Zero dopingu. Puste trybuny minutę po końcowym gwizdku więc brak kibiców. Będzie tylko to siedziało w eklpaie i przepłacało piłkarzy psując rynek. Mam nadzieje,że po roku będzie nara.


RE: Ekstraklasa - Róża - 01-06-2026

Wydawało się, że gorzej niż klub ze wsi to już nie będzie. Ale będzie. Z osiedla.


RE: Ekstraklasa - raszko - 01-06-2026

Jak będą grać na Wiśle to frekwencja będzie wyższa niż w Niecieczy.
Co do "Poznań kontra Warszawa" to najsłabszym ogniwem tego formatu jest red. Dobrasz niestety. Gołaszewski nie krył nigdy komu kibicuje - szanuje. O Lechu zawsze z szacunkiem, w miarę obiektywnie. Poszedł drogą Henszela.