Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - Róża - 01-06-2026

@raszko, frekwencja może i będzie lepsza ale zapełnienie na Wiśle w 20% nawet wygląda gorzej niż 75% w Niecieczy.


RE: Ekstraklasa - mzs - 01-06-2026

Frekwencja będzie lepsza jak bilety nadal będą po 1 zł.


RE: Ekstraklasa - Róża - 01-06-2026

Nawet jak będą za darmo to wiele więcej niż wczoraj nie będzie. Zwłaszcza, jak będą zbierać bęcki, na 100% na wyjazdach.


RE: Ekstraklasa - raszko - 01-06-2026

Chyba podczas transmisji meczu z Chrobrym mówili, że bilety na ekstraklasę po 10 zł.


RE: Ekstraklasa - Harley - 01-06-2026

Dokładnie tak było mówione przed meczem w socialach oraz w trakcie transmisji wczorajszego meczu.


RE: Ekstraklasa - Pinkin - 05-06-2026

wg. internetów klub z Warszawy ma na zasadzie wolnego transferu wzmocnisz Judasz.


RE: Ekstraklasa - spotlite - 05-06-2026

Za miesiąc 34 lata...
Dom spokojnej starości na całego


RE: Ekstraklasa - Mosina - 05-06-2026

ale przynajmniej nie z Korony Smile


RE: Ekstraklasa - koziołek - 05-06-2026

Bo Korona woli taniej ale na zachód Tongue


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 05-06-2026

Bereś wraca do Legii? No cóż gdzie miałby wrócić? Judasz bo wybrał grę zamiast gnicia w rezerwach?