Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - Mosina - 11-06-2026

I to już od wcześniejszego meczu z Górnkiem


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 12-06-2026

Wieczysta w drugiej kolejce Big Grin będziecie ciekawie i ten Widzew w 6 tym bardziej.


RE: Ekstraklasa - Róża - 12-06-2026

Zapewne będziemy przekładać mecz z Wieczystą i Jagiellonią.


RE: Ekstraklasa - secret - 12-06-2026

Może Jagiellonia przełoży mecz z nami Wink


RE: Ekstraklasa - Zioło - 12-06-2026

(11-06-2026, 13:23)Róża napisał(a): Drugi raz Cracovia na dzień dobry.

Skoro sezon zaczynamy tak jak ostatnio, nie mam nic przeciw abyśmy go tak samo zakończyli.


RE: Ekstraklasa - Róża - 12-06-2026

Przecież tak będzie, nie mam co do tego wątpliwości.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 12-06-2026

Nie ma generalnie dramatu z tym terminarzem. Fajny mecz na koniec.


RE: Ekstraklasa - Róża - 12-06-2026

Dramatu nie ma ale akurat początek łatwy nie jest: Cracovia? Wiadomo. Wieczysta? Spina wakacyjna TOP. 2 spacerki w Płocku i Gliwicach a potem ciężary z żydzewem i Jagą.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 12-06-2026

Pytanie czy oni będą w formie i czy dzięki temu ich nie pykniemy, że oni jej szukać będą. Zresztą skoro mamy być najlepsi to nikogo bać się nie możemy. Szacunek owszem, brak pychy także ale robić swoje.


RE: Ekstraklasa - Róża - 12-06-2026

Jasne. Ale przy braku przełożeń i dodając eliminacje to we wakacje od razu zaczynamy z wysokiego c.