Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - koziołek - 12-06-2026

A z jakiego mamy? Tu już nie ma słabych drużynSmile


RE: Ekstraklasa - Róża - 12-06-2026

Można było ,,dać" Wieczystą zamiast Cracovii i już byłby start o pół tonu łatwiejszy.


RE: Ekstraklasa - koziołek - 12-06-2026

Pytanie czy na pewno.
Wydaje mi się, że na Lecha każdy wyjdzie zmobilizowany więc Cracovia vs Wieczysta wg mnie bez różnicy.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 12-06-2026

Cracovia postawi się Lechowi bo to tradycja jest Big Grin


RE: Ekstraklasa - Lewik - 12-06-2026

Pewnie tak, ale zabierze komuś w kluczowym momencie. Np drużynie Jopa Smile


RE: Ekstraklasa - secret - 12-06-2026

Zapomniałem jak Cracovia była ważna w tej kwestii ostatnimi laty Smile Smile


RE: Ekstraklasa - Róża - 12-06-2026

Cracovia i trener Zieliński.


RE: Ekstraklasa - lolas - 13-06-2026

Lać wszystkich i patrzeć czy równo puchnie - taka mam koncepcję ??


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 13-06-2026

Jak będzie poważne uzupełnienie składu bez odejść i kontuzji to czemu nie Big Grin


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 14-06-2026

Pululu olał Widzew. Nawet oni nie są w stanie mu tyle zapłacić (co jest dość dziwne bo ile chciał tyle ile Lewy? ) Biorą Świderskiego.