Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - Skorpion - 15-06-2026

Ciekawe kogo mu Leśny podrzuci jako piłkarzy?


RE: Ekstraklasa - rojber - 16-06-2026

Podają, że Widzew już zimą kusił Pululu. 500 tys euro za sam podpis i pensja na poziomie 50-60 tys euro miesięcznie. Teraz pewnie proponowali jeszcze więcej a i tak murzynek nie dał się skusić. Ciekawe jakie ma oczekiwania.


RE: Ekstraklasa - Zabal - 16-06-2026

Być może było tak że kibice Jagielloni dotarli do piłkarza i wyjaśnili mu że nie warto wiązać się z Widzewem zwłaszcza jak niedawno opublikowało się przejmujący filmik o ich klubie. Co innego Lech Wink


RE: Ekstraklasa - Gugus - 16-06-2026

Hellebrand w Koronie. 1,7mln. Co się dzieje w Ekstraklasie!?


RE: Ekstraklasa - Róża - 16-06-2026

Trzeba podziękować UEFA za Puchar Konferencji bo widać, że Ekstrsklasa dostała tlenu. W kontekście Korony mówi się jeszcze o Urbańskim - jak będą mieli w środku Svetlina z Hellebrandem i Kacperka to awans do pucharów cel nr 1.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 16-06-2026

(16-06-2026, 19:45)Gugus napisał(a): Hellebrand w Koronie. 1,7mln. Co się dzieje w Ekstraklasie!?

niemożliwe, przeciez wg Włodarczyka Hellebrand już uzgodnił kontrakt z Widzewem, przecież nie będzie grał w 2 klubach na raz. Korona po prostu w d....była, gówna wie
Smile


RE: Ekstraklasa - Róża - 16-06-2026

Jutro powie, że Hellebrand już uzgodnił kontrakt z Widzewem ale dostał sygnały, że jednak Korona.


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 16-06-2026

Przyłożył ucho.


RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 16-06-2026

No ale jest oficjalka już. Z Misiura też miał rację mimo że nawet poszło dementi z klubu.


RE: Ekstraklasa - Róża - 16-06-2026

O tym to nawet ja wiedziałem.