![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - galis - 16-06-2026 (16-06-2026, 19:45)Gugus napisał(a): Hellebrand w Koronie. 1,7mln. Co się dzieje w Ekstraklasie!? W Ekstraklasie nie ma już biednych Drużyn, a nie, czekaj... jest Legia RE: Ekstraklasa - koziołek - 16-06-2026 Poza tym uzgodnić warunki można z kilkoma klubami a potem wybrać. Był taki napastnik w Górniku na sesji zdjęciowej i wyjechał do Legii
RE: Ekstraklasa - Róża - 16-06-2026 Tak ale u farmazona wahania nie było. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 16-06-2026 Niech idzie. Korona i tak tradycyjnie o spadek się będzie biła. RE: Ekstraklasa - Róża - 17-06-2026 Te wszystkie ruchy, czyli zatrzymanie Jacka Zielińskiego, zatrzymanie Svetlina, transfer Hellebranda wskazują, że chyba chcą walczyć o coś więcej. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 17-06-2026 A to nie jest tak, że zabezpieczyli się bo odchodzi Svetlin? Bo jak dla mnie to jest ruch pod to. RE: Ekstraklasa - koziołek - 17-06-2026 (16-06-2026, 23:34)Róża napisał(a): Tak ale u farmazona wahania nie było. Wg tego co piszą źródła z Korony wtedy tematu Hellebranda nie było. Widocznie przebili Widzew i cała historia się zmieniła. Kluby, piłkarze tak często zmieniają decyzję podczas okienka, że ja bym nie gadał, że farmazoniarz. RE: Ekstraklasa - rojber - 17-06-2026 (17-06-2026, 08:14)Skorpion napisał(a): A to nie jest tak, że zabezpieczyli się bo odchodzi Svetlin? Bo jak dla mnie to jest ruch pod to. Rzekomo Korona nie ma parcia i jeśli Lech znacząco nie przebije swojej ostatniej oferty to Kielczanie będą sobie grać w środku Svetlin - Hellebrand. RE: Ekstraklasa - Pucenty - 17-06-2026 A ja się zastanawiam, czy ten Svetlin to przypadkiem w transakcji wymiennej to nie trafi do Górnika... Wydaje mi się, że ten Dorsch przyjdzie... RE: Ekstraklasa - Róża - 17-06-2026 Podobno Samsunspor informuje, że Dorsch nie dla Lecha. |