Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - galis - 16-06-2026

(16-06-2026, 19:45)Gugus napisał(a): Hellebrand w Koronie. 1,7mln. Co się dzieje w Ekstraklasie!?

W Ekstraklasie nie ma już biednych Drużyn, a nie, czekaj... jest Legia


RE: Ekstraklasa - koziołek - 16-06-2026

Poza tym uzgodnić warunki można z kilkoma klubami a potem wybrać.
Był taki napastnik w Górniku na sesji zdjęciowej i wyjechał do Legii Smile


RE: Ekstraklasa - Róża - 16-06-2026

Tak ale u farmazona wahania nie było.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 16-06-2026

Niech idzie. Korona i tak tradycyjnie o spadek się będzie biła.


RE: Ekstraklasa - Róża - 17-06-2026

Te wszystkie ruchy, czyli zatrzymanie Jacka Zielińskiego, zatrzymanie Svetlina, transfer Hellebranda wskazują, że chyba chcą walczyć o coś więcej.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 17-06-2026

A to nie jest tak, że zabezpieczyli się bo odchodzi Svetlin? Bo jak dla mnie to jest ruch pod to.


RE: Ekstraklasa - koziołek - 17-06-2026

(16-06-2026, 23:34)Róża napisał(a): Tak ale u farmazona wahania nie było.

Wg tego co piszą źródła z Korony wtedy tematu Hellebranda nie było.
Widocznie przebili Widzew i cała historia się zmieniła.
Kluby, piłkarze tak często zmieniają decyzję podczas okienka, że ja bym nie gadał, że farmazoniarz.


RE: Ekstraklasa - rojber - 17-06-2026

(17-06-2026, 08:14)Skorpion napisał(a): A to nie jest tak, że zabezpieczyli się bo odchodzi Svetlin? Bo jak dla mnie to jest ruch pod to.

Rzekomo Korona nie ma parcia i jeśli Lech znacząco nie przebije swojej ostatniej oferty to Kielczanie będą sobie grać w środku Svetlin - Hellebrand.


RE: Ekstraklasa - Pucenty - 17-06-2026

A ja się zastanawiam, czy ten Svetlin to przypadkiem w transakcji wymiennej to nie trafi do Górnika...

Wydaje mi się, że ten Dorsch przyjdzie...


RE: Ekstraklasa - Róża - 17-06-2026

Podobno Samsunspor informuje, że Dorsch nie dla Lecha.