![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Skorpion - 18-06-2026 Widzew bierze Świderskiego zostały ostatnie szczegóły do dogadania. Ciekawy ruch RE: Ekstraklasa - rojber - 19-06-2026 Rzekomo kontrakt na poziomie 1.5 mln euro rocznie. Ciekawe zatem ile chciał Pululu, że Widzew nie był w stanie sprostać finansowym wymaganiom zawodnika. RE: Ekstraklasa - galis - 22-06-2026 W Szczecinie mają już Dni Morza - Trener zwolniony a do klubu dołącza JP Nsame - pytanie w jakim charakterze? Trenera czy pierwszego Napastnika
RE: Ekstraklasa - Antonio - 22-06-2026 Trenetem będzie Oscar Garcia RE: Ekstraklasa - galis - 22-06-2026 Ło Panie... Grubo poszli. RE: Ekstraklasa - Antonio - 22-06-2026 Mnie się powoli robi żal Legii. Pół roku negocjowali kontrakt ze swoim najlepszym napastnikiem, jak się w końcu dogadali to przyszło zero tituli i go przechwycili. RE: Ekstraklasa - galis - 22-06-2026 Zupełnie niepotrzebnie. Że względów zawodowych mam kilku Znajomych w Wawie którzy sztywno kibicują Legii. Z tym Nsame to była kwintesencja obecnej ich sytuacji. Wynegocjowali kontrakt (w tym wypadku sporą obniżkę pensji piłkarza) ma który dopiero mieli znaleźć pieniądze. Wiem że to brzmi niewiarygodnie ale taka teraz jest Legia. Szukali pieniędzy próbując opędzlować Kacpra Urbańskiego, Leszczyńskiego lub tego Rumunoniemca (kolejność nieprzypadkowa) i następnie podpisać co ustalili. Nsame razem z Agentem wqrwili się a resztę już znamy. RE: Ekstraklasa - Antonio - 22-06-2026 Brzmi to jeszcze gorzej niż myślałem. Bieda aż piszczy a oni jeszcze sobie Papszuna wzięli który przepala miliony na autobusy piłkarzy. RE: Ekstraklasa - galis - 22-06-2026 Bo wpadli na "chytry plyn" że Papszun potrafi stworzyć Potwora ze średniej drużyny mającej przeciętnych Grajków niczym w Rakowie. Tylko nie przemyśleli jednego - tamten Raków miał mimo wszystko lepszych Zawodników- nawet jeśli Rajovic czy Adamski będą Piaseckim to Urbański nie będzie Ivim a Arsenic jest 5 lat starszy. Nawet jeśli ktoś by się uparł że to podobne Drużyny to jest drugi aspekt, Ekstraklasa. Wtedy Legia już się zaczęła sypać, my dopiero wchodziliśmy na wlasciwe tory, ucząc się gry na dwóch frontach, Jaga była przed erą Siemieńca i Masłowskiego a reszta ligi była zwyczajnie biedna. Dziś jest inna rzeczywistość, poza Legią to biedni są może Piast i Płock (chociaż wuj wie bo to miejskie kluby). Korona bierze Hellebranda, Pogoń Nsame i Trenera że nie mogłem uwierzyć gdy o nim napisałeś a w Widzewie dalej trwa bal murzynów. Dlatego nie rozumiem głosów że Legia może być zamieszana w walkę o Mistrza I nie chodzi mi tylko o moje uprzedzenia. RE: Ekstraklasa - koziołek - 22-06-2026 Moim zdaniem może tak się zdarzyć ale tylko poprzez słabość innych. Legia być może będzie przepychać mecze, grać podobnie jak wiosną a reszta może punktować różnie. Wolałbym nie widzieć ich w czubie tabeli ale nie jest to dla mnie jakaś abstrakcja. |