![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Skorpion - 22-06-2026 Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda
RE: Ekstraklasa - Antonio - 23-06-2026 (22-06-2026, 22:49)koziołek napisał(a): Moim zdaniem może tak się zdarzyć ale tylko poprzez słabość innych. Legia być może będzie przepychać mecze, grać podobnie jak wiosną a reszta może punktować różnie. Tylko, że nikt nie chce być słabym. Jest Lech, Górnik, Jaga, Raków, GKS specjalnie nie chce się osłabiać tylko dokupuje kolejnych grajków, inwestuje Korona, porządki robi Pogoń, Widzew robi drugie podejście. Jest Wieczysta, jest Wisła. To ponad połowa ligi. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 23-06-2026 Legia po prostu nie ma kasy. Nie ma inwestora. Pan Pudel więcej nie dołoży. Biorą jakiś Zjawińskich czy inny asów co się od Warty odbijają i liczą na cud i drugiego Lewego. Plus trener jednego klubu któremu tylko tam idzie. No nic znowu walka o spadek? Nie sądzę pewnie środek. RE: Ekstraklasa - Mosina - 23-06-2026 (22-06-2026, 23:06)Skorpion napisał(a): Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda Ja bym się nie śmiał. My dostaliśmy Lewego od losu bo nie byliśmy tak bogaci. A Legia celowała wyżej. Teraz się role odwróciły ale to wcale nie znaczy że też oni trafią dzięki temu jakiś talent. Z biedy czasem rodzą się dobre rzeczy RE: Ekstraklasa - Róża - 23-06-2026 Ale Papszun raczej nie jest fanem młodych talentów. Nikt młody w Rakowie furory nie zrobił, kilku było Mosór, Trelowski... RE: Ekstraklasa - Antonio - 24-06-2026 Tylko, że ci których oni biorą z 2 ligi to nie są nowi Lewandowscy bo ten będąc w wieku tych asów strzelał Realowi 4 bramki w półfinale Ligii Mistrzów. To są stare konie są. RE: Ekstraklasa - galis - 24-06-2026 Generalnie to ta Legia przestaje grzać, dla mnie to już średniak ligi który nie jest żadnym rywalem w walce o Majstra i nie ma też szans by spadli z ligi. Do tego stopnia zdziadziali, że tam już nie ma nawet Grajka który by mnie wkurwiał - żadnych Radoviców, Vukovicw, Luquinhasów czy Joshuów, nawet dziadersa Jędzy czy tej pizdy w lokach na ławce już nie będzie. Bida Koledzy, bida... RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 24-06-2026 Z wkurwiających został Augustyniak. Oby nowa mudzina Tero Yebnęła mu z bara, bo wybitnie cwaniakowaty Rafałek jest. https://m.youtube.com/shorts/2RQ1YdI6dMc Let's go Kolejorz! RE: Ekstraklasa - Róża - 24-06-2026 Katolik, zawsze na propsie. RE: Ekstraklasa - galis - 24-06-2026 Ten Augustyniak to dla mnie jednak Widzewiak, przechrzta ale Widzewiak |