Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - Skorpion - 22-06-2026

Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda Big Grin


RE: Ekstraklasa - Antonio - 23-06-2026

(22-06-2026, 22:49)koziołek napisał(a): Moim zdaniem może tak się zdarzyć ale tylko poprzez słabość innych. Legia być może będzie przepychać mecze, grać podobnie jak wiosną a reszta może punktować różnie.
Wolałbym nie widzieć ich w czubie tabeli ale nie jest to dla mnie jakaś abstrakcja.

Tylko, że nikt nie chce być słabym. Jest Lech, Górnik, Jaga, Raków, GKS specjalnie nie chce się osłabiać tylko dokupuje kolejnych grajków, inwestuje Korona, porządki robi Pogoń, Widzew robi drugie podejście. Jest Wieczysta, jest Wisła. 
To ponad połowa ligi.


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 23-06-2026

Legia po prostu nie ma kasy. Nie ma inwestora. Pan Pudel więcej nie dołoży. Biorą jakiś Zjawińskich czy inny asów co się od Warty odbijają i liczą na cud i drugiego Lewego. Plus trener jednego klubu któremu tylko tam idzie. No nic znowu walka o spadek? Nie sądzę pewnie środek.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 23-06-2026

(22-06-2026, 23:06)Skorpion napisał(a): Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda Big Grin

Ja bym się nie śmiał. My dostaliśmy Lewego od losu bo nie byliśmy tak bogaci. A Legia celowała wyżej. Teraz się role odwróciły ale to wcale nie znaczy że też oni trafią dzięki temu jakiś talent. Z biedy czasem rodzą się dobre rzeczy


RE: Ekstraklasa - Róża - 23-06-2026

Ale Papszun raczej nie jest fanem młodych talentów. Nikt młody w Rakowie furory nie zrobił, kilku było Mosór, Trelowski...


RE: Ekstraklasa - Antonio - 24-06-2026

Tylko, że ci których oni biorą z 2 ligi to nie są nowi Lewandowscy bo ten będąc w wieku tych asów strzelał Realowi 4 bramki w półfinale Ligii Mistrzów. To są stare konie są.


RE: Ekstraklasa - galis - 24-06-2026

Generalnie to ta Legia przestaje grzać, dla mnie to już średniak ligi który nie jest żadnym rywalem w walce o Majstra i nie ma też szans by spadli z ligi. Do tego stopnia zdziadziali, że tam już nie ma nawet Grajka który by mnie wkurwiał - żadnych Radoviców, Vukovicw, Luquinhasów czy Joshuów, nawet dziadersa Jędzy czy tej pizdy w lokach na ławce już nie będzie. Bida Koledzy, bida...


RE: Ekstraklasa - strzelisty jupiter - 24-06-2026

Z wkurwiających został Augustyniak. Oby nowa mudzina Tero Yebnęła mu z bara, bo wybitnie cwaniakowaty Rafałek jest.

https://m.youtube.com/shorts/2RQ1YdI6dMc

Let's go Kolejorz!


RE: Ekstraklasa - Róża - 24-06-2026

Katolik, zawsze na propsie.


RE: Ekstraklasa - galis - 24-06-2026

Ten Augustyniak to dla mnie jednak Widzewiak, przechrzta ale Widzewiak