![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-01-2026 Nic nie jest grane, jakiś wysryw dziennikarza z Rzeszy który podchwyciło Weszło i niestety Użytkownicy forum RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 16-01-2026 W sumie ten wysryw jest ze sport.de więc takiego poważniejszego portalu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-01-2026 W 18 meczach 9 żółtych kartek, 0 bramek 0 asyst. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 16-01-2026 (16-01-2026, 22:03)Róża napisał(a): W 18 meczach 9 żółtych kartek, 0 bramek 0 asyst. czyli typowy DM
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 16-01-2026 Typowym defensywnym był Dimitrije Injać i w takich powinniśmy celować. Żelazne płuca plus petarda z dwudziestego metra. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-01-2026 (16-01-2026, 22:03)secret napisał(a): W sumie ten wysryw jest ze sport.de więc takiego poważniejszego portalu. Chodzi mi o szerszą refleksję- zawodnik szukający klubu jest jak panna na wydaniu więc manager pisze, że interesują się nim wszyscy stąd padają nazwy przypadkowych klubów- w tym wypadku Lecha. Weszło to pchnęło dalej bo taka jest rola tego portalu choć szybko doznali olśnienia i sam Janczyk to zdementował po kilkudziesięciu minutach. Na logikę, to się kupy nie trzyma - My potrzebujemy DP na już a potencjał to mamy u Dudka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Adzio23 - 16-01-2026 Kończąc ten Oumy. Dla mnie to taki niefrasobliwy, niechlujny i nonszalancki piłkarz. Nawet gdyby się ogarnął na kilka spotkań, w decydującym o mistrzostwie meczu lub w finale pucharu bankowo coś by odstawił. Jakiś samobój głową, czerwona w drugiej minucie, ręka w polu karnym albo wywrotka a’la Wawrzyniak. Zdecydowanie nie dla typa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 16-01-2026 Mi się też nie wydaje żeby to był ktoś na miarę Lecha. Nowy DM to musi być ktoś bardzo wartościowy, taki który posadziłby zdrowego Murasia na ławie RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 17-01-2026 (16-01-2026, 21:26)galis napisał(a): Nic nie jest grane, jakiś wysryw dziennikarza z Rzeszy który podchwyciło Weszło i niestety Użytkownicy forum A gdzie ja napisałem, że jest grane przez klub? Czy ja mam dojście do Rutka albo Rząsy, żebym był upoważniony twierdzić, że faktycznie klub z kimś rozmawia i czy kiedykolwiek tak tutaj stwierdziłem? No ale,niestety, użytkownicy forum nie umieją czytać ze zrozumieniem albo parcie na zabłyśnięcie jest zbyt silne W mediach ten temat jest grany i tyle, więc się pojawia info w naszych Pogłoskach Transferowych. Pogłoska, żeby się pojawiła tutaj, nie wymaga żadnego potwierdzenia, ani tym bardziej autoryzacji jakiegokolwiek forumowicza. Jak Ci się nie podoba, to zmień temat, nie czytaj i sprawa załatwiona a nie per...l. o jakichś głębszych refleksjach.. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-01-2026 Czasem trzeba mieć trochę rozumu a nie tylko myśleć że się ma... Pisząc "to mi pachnie Hofmannowo-Fabiemowym wynalazkiem" jednak poważnie brałeś to pod uwagę tego kocopoła; wiem wiem po fakcie zawsze piszesz że Ktoś nie zrozumiał kontekstu i takie tam. |