Forum WL
Reprezentacja Polski - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Reprezentacja Polski (/showthread.php?tid=28)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Reprezentacja Polski - Kefas9494 - 10-06-2026

(10-06-2026, 04:26)Róża napisał(a): No ale dlaczego?

Oficjalnie ten biały to błękitny ale sprawdzę sobie później, czy coś takiego funkcjonowało na San Domingo.

Tutaj wyjaśnienie: https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/mistrzostwa-swiata-2026/dostrzegli-polska-flage-na-koszulkach-uczestnika-ms-oto-prawda/cmet16d

Ale sporo ludzi się nabrało.


RE: Reprezentacja Polski - Skorpion - 10-06-2026

Ale sezon ogórkowy. Jednak Janek Urban to fachowiec spierdolił nam mundial a tu taka rozkmina. No nic dzięki Janek. Spadku do dywizji C z nim nie życzę ale niestety obstawiam, że taki będzie.