![]() |
|
Reprezentacja Polski - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Reprezentacja Polski (/showthread.php?tid=28) |
RE: Reprezentacja Polski - Kefas9494 - 10-06-2026 (10-06-2026, 04:26)Róża napisał(a): No ale dlaczego? Tutaj wyjaśnienie: https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/mistrzostwa-swiata-2026/dostrzegli-polska-flage-na-koszulkach-uczestnika-ms-oto-prawda/cmet16d Ale sporo ludzi się nabrało. RE: Reprezentacja Polski - Skorpion - 10-06-2026 Ale sezon ogórkowy. Jednak Janek Urban to fachowiec spierdolił nam mundial a tu taka rozkmina. No nic dzięki Janek. Spadku do dywizji C z nim nie życzę ale niestety obstawiam, że taki będzie. |