Forum WL
Ligi zagraniczne - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ligi zagraniczne (/showthread.php?tid=148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ligi zagraniczne - marekst - 03-05-2026

Nie mów, że oglądasz? Big Grin

Wink

A skoro temat odkopałeś, jak dziś Real nie wygra to Barcelona mistrzem Hiszpanii, natomiast we Włoszech w chuja zagrało Napoli więc Inter jak dziś nie przegra to też jest mistrzem Włoch.
W Niemczech wiadomo Bayern, Schalke wraca do Bundesligi
W Anglii arcyciekawie, osobiście wolę aby City wygrało i aby Arsenal kolejny raz się zesrał.


RE: Ligi zagraniczne - strzelisty jupiter - 03-05-2026

Ja to napisałem z punktu widzenia ewentualnego rozstawienia Lecha w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, a nie żebyś tu podawał jakieś śmieszne rozstrzygnięcia w niszowych ligach europejskich. Wink


RE: Ligi zagraniczne - galis - 04-05-2026

Hearts odrobiło straty i wygrali z Rangersami a Mitjyland tylko zremisowało i wciąż jest drugie. Nie chcę zapeszyć ale to się może udać


RE: Ligi zagraniczne - Onufry - 04-05-2026

I jeszcze LASK wygrał z Rapidem. Smile


RE: Ligi zagraniczne - galis - 10-05-2026

Aarhus Mistrzem Danii, Lask wystarczy że nie przegra u siebie z Austrią. Gyor i Hearts liderują - wystarczy że jeden z nich zostanie Mistrzem i mamy rozstawienie w play-off LM


RE: Ligi zagraniczne - marekst - 10-05-2026

Na Hearts raczej nie ma co liczyć, dzisiaj w arcyważnym meczu Celtic rozjebał Rangers 3-1 i zbliżył się do nich na 1 punkt a w ostatnim meczu ich sezonu właśnie jest mecz Celtic - Hearts, zostały w sumie 2 kolejki.


RE: Ligi zagraniczne - galis - 10-05-2026

Zostają jeszcze Bracia Węgrzy. Dziś AEK pokonując Panathinaikos umocnił się w drodze do Mistrza. Okrutnie się jaram tym rozstawieniem w Q4 - wiem, trzeba tam jeszcze dotrzeć ale mam takie wewnętrzne przekonanie ze LM  teraz albo jeszcze długo nie.


RE: Ligi zagraniczne - rojber - 10-05-2026

Informują, że Lech w przypadku MP będzie rozstawiony w IV rundzie el. LM.


RE: Ligi zagraniczne - Onufry - 10-05-2026

A w Holandii na kolejkę przed końcem Twente Broma na 3. miejscu dającym eliminacje LM. Niestety w ostatniej kolejce jadą do Eindhoven na mecz z PSV, więc raczej niewielkie szanse, że utrzymają tę pozycję.


RE: Ligi zagraniczne - Kris - 10-05-2026

(10-05-2026, 20:51)rojber napisał(a): Informują, że Lech w przypadku MP będzie rozstawiony w IV rundzie el. LM.

Niestety, jest to kompletna bzdura powielana przez portale ogólnosportowe. Jest dobrze, ale nadal może się wszystko wysypać.

Patrzymy jeszcze na:
-Węgry (nie może wygrać Ferencvaros)
-Izrael (nie może wygrać Maccabi) - tu jest ekstremalnie blisko realizacji celu, tylko jakiś cud mógłby dać mistrza Maccabi
-Szkocja (musi wygrać Hearts)
-Austria (musi wygrać LASK)

Minimum trzy z tych czterech założeń musi się zrealizować żebyśmy mieli rozstawienie w Q4. Za tydzień powinno już być wszystko jasne.