![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 07-10-2025 A swoją drogą, ciekawy jestem kto faktycznie jest drugim bramkarzem Lecha? Bo widzę, że Bąkowski grywa w II zespole jako jedynka, a jako dwójka jeździ Pruchniewski. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 07-10-2025 Na gorąco pisząc, to Pruchniewski pierwszy raz pojechał na mecz jako 2, bo Bąkowski grał w rezerwach - nie pierwszy raz w tej rundzie. Do tej pory to Bączek ma swoje wygrzane miejsce, chyba we wszystkich oprócz tego z GKS. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 07-10-2025 Pewnie piszecie w kontekście informacji o kontuzji Mrozka; niby jest komunikat że będzie gotowy na Pogoń ale doświadczenie życiowe podpowiada że strach się bać... RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 07-10-2025 Pierwsze słyszę o Mrozku ale widziałem, że po rykoszecie Skrzypy mały palec mu się wygiął po kontakcie z murawą. I to chyba to? RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 07-10-2025 Dobrasz niedawno podał, że piłkarze dostali wolne od wtorku do niedzieli. Jedynie mają robić to co dostali w indywidualnych rozpiskach. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 07-10-2025 Oby Mrozek był cały bo wyjście na Pogoń Bąkowskim to proszenie się o kłopoty. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 07-10-2025 Oby. Ostatni mecz Mrozia był chyba jego najlepszym w tej rundzie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 07-10-2025 (07-10-2025, 14:04)Róża napisał(a): Pierwsze słyszę o Mrozku ale widziałem, że po rykoszecie Skrzypy mały palec mu się wygiął po kontakcie z murawą. I to chyba to? Tak, kontuzja palca i lakoniczny komunikat że będzie gotowy do gry w następnych meczach. Dograł mecz do końca więc mam nadzieję że te "następne mecze" zaczną się od tego z Pogonią, u siebie RE: Quo Vadis Lech Poznań - Luqu - 08-10-2025 (07-10-2025, 15:08)galis napisał(a):(07-10-2025, 14:04)Róża napisał(a): Pierwsze słyszę o Mrozku ale widziałem, że po rykoszecie Skrzypy mały palec mu się wygiął po kontakcie z murawą. I to chyba to? Wg kulis było właśnie tak jak mówisz. Wybił mały palec po kontakcie z murawą, sam go szybko nastawił. W szatni miał już tylko plaster usztywniający na jednym stawie. Miejmy nadzieję, że będzie ok, tutaj mamy małe pole do manewru (o ile w ogóle). RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 10-10-2025 kkslech.com przypomniało, że Ouma jest bez opcji wykupu, a Slavia Praga może już za 3 miesiące (w zimowym okienku transferowym) skrócić jego wypożyczenie |